עדכונים ומשחקים!

שאמס צ'ארניה מדווח בטורו השבועי כי הפיסטונס עדיין מתקשים למצוא קונה לאנדרה דראמונד. הוא טוען כי שלוש הקבוצות שהיו במגעים עם דטרויט – אטלנטה, ניו יורק ובוסטון, מוותרות בינתיים על הסנטר. הפיסטונס דורשים בתמורה לסנטר בחירת סיבוב ראשון או שחקן צעיר ואיכותי, אך עדיין לא קיבלו הצעה איכותית (באותו עניין נזכיר כי יש עוד קצת פחות משבועיים לטרייד דדליין וקבוצות שולחות מסרים לקבוצות אחרות דרך התקשורת).

שאמס מדווח שוב כי הפליקנס מעוניינים לבחון את ההתאמה של ציון לגרעין הקבוצה, ולכן לא מעוניינים להעביר שחקנים כדוגמת ג'רו הולידיי בטרייד.

אנדרו וויגינס על הוולבס: "אני מרגיש שבתחילת העונה היינו ממש אנדרדוגים ושיחקנו הרבה יותר במטרה להוכיח את עצמנו. אח"כ נהיינו שאננים, וכמה שחקנים נפצעו, ואיבדנו את האדג'".

באדי הילד, על משחקו הטוב אחרי המעבר לספסל: "לא שמים אותי בחמישייה ואז כולם אומרים 'אה, אז הוא הבעיה'. אז הראתי לכולם מה אני יכול לעשות.", הילד הוסיף: "אף אחד לא אמר משהו עליי כשהיינו במאזן 12-14, אז זה היה 'הוא מוביל את הקבוצה', אבל ברגע שמתחילים להפסיד, זו בעיה גדולה".

לפי איאן בגלי, מקורות בניקס אומרים כי מקבלי ההחלטות בקבוצה האמינו כי הקבוצה היא קבוצת פלייאוף, וכל תוצאה אחרת מהעונה תהיה אכזבה. בנוסף, לאלו שאמורים להיות שחקנים חופשיים בתום העונה, אמרו כי הם יישפטו יותר על-פי מאזן הקבוצה, ולא על-פי הנתונים האישיים שלהם. לפי מקורות, שחקנים בקבוצה אמרו כי יש "לחץ עצום", וכי "כל הפסד שלהם עלול לגרום לדיוויד פיזדייל לאבד את עבודתו".

ג'יימס הארדן צפוי לא לשחק היום מול הנאגטס, עקב פציעה בירך.

אלן אייברסון על לברון ג'יימס עובר למקום השלישי בנקודות בכל הזמנים: "זו באמת מדגים את הגדולה שלו, כי הוא בכלל שחקן שחושב קודם כל על מסירה".