עדכונים ומשחק!

ג'ף פישר מבליצ'ר מפרסם שדיאנדרה אייטון צפוי לקבל חוזה מקסימום, אבל ספק גדול בקרב מנהלי הליגה אם הסאנס ישוו כזה חוזה. למונטי וויליאמס ואייטון היו בעיות עוד לפני משחק 7, וכנראה שזה תורם לחוסר הרצון של הסאנס לתת לסנטר חוזה מקסימום. הם יהיו מוכנים להחזיר אותו בפחות (לא מפורסם כמה פחות). הסאנס לא מאמינים שהוא שווה מקסימום, או שכל סנטר בליגה שווה מקסימום.

קבוצות שמוכנות לקחת את ווסטברוק בטרייד דורשות מהלייקרס בחירת סיבוב ראשון.

דיווח שאורלנדו יבחרו את ג'אברי סמית' עם הבחירה הראשונה. שבוע שעבר זה היה צ'ט הולמגרן. שבוע הבא כנראה יהיה התור של פאולו בנקרו.

מכבי תל אביב מעוניינת בצ'ינואנו אונווקו מהרצליה? אז אריס בארקס מיורוהופס מפרסם שיש עוד כמה קבוצות שמתעניינות, בינהן קליבלנד קאבלירס ששלחה נציגים לתל אביב לצפות בו.

אידריס אלבה רצה לשחק את מייקל ג'ורדן בסרט. מייקל סירב לו.

מחקר חושף שמיקאל ברידג'ס השחקן שעבד הכי קשה העונה בליגה. עבר מרחק של 212.5 מייל, ושרף 38,055 קלוריות. במקום השני הברידג'ס של שארלוט שעבר 210.7 מייל.

הפיסטונס והבולס ישחקו בפאריס במשחק עונה רגילה ב-19 בינואר 2023.

"קוראים את הליגה" – כבר רכשתם לעצמכם ספר סיכום עונה?

https://headstart.co.il/project/68187

משחק!

4:00 הווריורס בדאלאס, משחק 4. סוגרים עניין, או חוזרים לסן פרנסיסקו. סטף אמר בסיום המשחק הקודם שגולדן סטייט משחקת בכסף של הבית במשחק הזה. בצד השני ג'ייסון קיד מבקש מהשחקנים שלו להתרכז רק במשחק הזה ולא לחשוב על הסדרה. האם דאלאס תקלע את השלשות החופשיות?  ואם הווריורס מנצחים מי יקבל את גביע מג'יק ג'ונסון, או במילים אחרות, האם יש מועמד חוץ מסטף?

לפוסט זה מצורף – סיפור האימון של לברון ג'יימס בקליבלנד לפני דראפט 2003

The oral history of LeBron James’ unforgettable (and prohibited) workout with the Cavaliers