עדכונים ומשחקים!

חוב מאמש – שחקני השבוע – קוואי לנארד ובן סימונס

כריס פול בראיון מצוין לספורטס אילוסטרייטד, שופך עוד אור על תהליך מעברו לאוקלוהומה-סיטי: "אחרי סיום העונה פניתי לרוקטס ואמרתי להם: 'אם אתם רוצים ללכת בכיוון אחר זה סבבה, פשוט תודיעו לנו לפני, כדי שנוכל להבין מה עושים'. הם אמרו שהם לא מתכננים ללכת בכיוון אחר, ודריל מוריי שאל אותי אם אני רוצה לעבור ל-OKC. עניתי שלא, אז הוא ענה 'אז אנחנו לא נעביר אותך, כי אתה בחרת לבוא אלינו מ-LA'. הוא לא חייב לי כלום, אבל זה מה שדיברנו עליו". יחד עם זאת, פול ציין כי הוא נהנה מאוד ב-OKC וכי לא דרש טרייד, "אני משחק, אני מרגיש מעולה. אני נרגש", שהוא מרגיש קרוב מאוד לחברי הקבוצה כיוון שמשפחתו נשארה ב-LA, וכי אין סיכוי שיוותר על השנה האחרונה בחוזהו, אם יעבור בטרייד. וציין באשר למורשתו, כי הוא מעדיף לפרוש ולבלות זמן יקר עם ילדיו, במקום לשחק 24-25 שנים ולזכות באליפות כאיש הזקן מהספסל שלא תורם הרבה. "אם זה לא יקרה, אז זה לא יקרה. אם יום אחד אני יכול לומר לעצמי שזכיתי בטבעת אליפות אבל בתמורה לזה הייתי הורה גרוע, אז סדר העדיפויות שלי היה משובש".

מג'יק ג'ונסון ספד בדמעות לדיוויד סטרן: "בזמן שהייתי הכי צריך אותו, הקומישינר שלי הפך למלאך שלי".

ג'יילן בראון בפודקאסט של ווג': "היילייטים וסטטיסטיקות זה הרבה יותר נוצץ, אבל המטרה העליונה זה לנצח, ואני חושב שאנשים קצת פספסו את זה. במחזור הדראפט שלי אין אף אחד שניצח יותר ממני בליגה הסדירה או בפלייאוף, אולי למעט פסקאל סיאקם".

כריס היינס מדווח כי הלייקרס, הסיקסרס, "ועוד מספר קבוצות עם שאיפות לאליפות" מתעניינות בדריק רוז. היינס מציין גם כי הקליפרס התעניינו בשחקן, אך זו הייתה יותר בחינה כללית.

מייק דאנטוני במענה לשאלה האם הוא צריך להגביל את מספר שלשות הסטפ-בק של ג'יימס הארדן: "אני יכול לומר לו לא לעשות את זה, אבל אז לא ננצח יותר מדי משחקים. זה המשחק שלו, ואנחנו סוג של חיים או מתים על-פי זה. השאלה היא האם הוא מרגיש בטוח בעצמו או לא. זה לא שהוא זורק שלשת סטפ-בק כל הזמן". באשר למשחק הכללי של הרוקטס, ענה דאנטוני: "כרגע, אנחנו במצב שהדברים לא הולכים טוב. זה לא רק החבר'ה המבוגרים, זה כולם. זה מאכזב, אבל זה הבחירה שלנו האם להילחם בזה או ליפול לזה"

גראנט וויליאמס מהסלטיקס על חוויותיו מהמשחק מול לברון: "אתה כזו 'אוי שיט, אני שומר על לברון', והדבר הבא שקורה זה שיש סוויץ', ואז אתה שומר עליו בבידוד,ואז זה כזה 'אוי לא, רק לא להיות כמו יוסוף נורקיץ' ושיטביעו עליי".

דמיאן לילארד אומר כי הוא מתקרב לשלב הזה בשנה בו הוא עובר ל"TAKEOVER MODE".

ג'אמיר נלסון מגיב לסרטון הקשה של דלונטה ווסט (לא מומלץ לצפות)

משחק (רק אחד, אבל חתיכת משחק)!

03:30 – הקליפרס בדאלאס. הקליפרס אמנם נטולי פול ג'ורג', במאבריקס קריסטאפס פורזינגיס צופה לשוב לשחק. קוואי לנארד חייזר, לוקה דונצ'יץ' מעולם אחר. יהיה מעניין.

לפוסט זה מצורף – שחקני השבוע