עדכונים ומשחק האולסטאר!
 
 
 
הבולס צירפו רשמית את טריסטאן תומפסון
 
לברון נשאל על ההישג של ג'וש גידי כרוקי (3 טריפל דאבל ברצף, נעשה לראשונה על ידי רוקי מאז אוסקר רוברטסון) וענה "ה-MVP האמיתי שם זה סם פרסטי. הוא ה-MVP. ג'וש גידי אדיר, סם פרסטי, אני לא מבין את העין שיש לו לכשרון. בחר את דוראנט, ראסל, ג'ף גרין, סרג' איבקה, רג'י ג'קסון, ג'וש גידי והרשימה ממשיכה עוד ועוד. הבנאדם ממש טוב."


וכמובן שהתגובות במהלך היום הן לא רק למחמאות לפרסטי, אלא לשם שלברון "שכח" להזכיר ברשימה, שגם נבחר על ידי פרסטי וזכה באיזה MVP.
 
לברון גם אמר על גידי ש"הכדורסל שהוא משחק ממש יפה."
 
עוד מלברון ג'יימס על אפשרות חזרה לקאבס: "הדלת לא נסגרה לחלוטין, אני לא אומר שאני חוזר ומשחק, אני לא יודע. אני לא יודע מה יהיה בעתיד. אני אפילו לא יודע מתי אני חופשי." אבל הוא כן החמיא לקובי אלטמן על הבניה של הקאבס.
 
(סיכום קצר של התשובות של לברון: משבח המון מנג'רים של קבוצות אחרות, ומציין שהאופציה עבורו לעזוב קיימת. מעניין אם יש איזה מסר חבוי להנהלת הלייקרס…)
 
לברון כן אמר שאת עונתו האחרונה לפני הפרישה הוא רוצה לשחק עם ברוני. וסיים בכך שהעיר קליבלנד ראויה לארוע כמו האולסטאר


 
ג'ואל אמביד על ה-MVP: "המשחק שלי מדבר בשביל עצמו."
 
סטף קרי טוען שרמת הכשרון בליגה בשיא של כל הזמנים "הליגה בידיים טובות."
 
ניקולה יוקיץ' לקראת משחק האולסטאר: "הוא לא אתלטי (מצביע על דונצ'יץ' שישב לידו), אני לא אתלטי, אז נצטרך לראות איך השילוב יעבוד…"
 
בהמשך לוקה הפריע ליוקיץ' עם העיתונאים וכשיוקיץ' נשאל לגבי דעתו על לוקה ענה "אני שונא אותו." (למי שדואג, הם חברים די טובים)
 
דיווחים שהמשך עתידו התעסוקתי של טום ת'יבודו בניקס לוט בערפל.
 
לפני תחרות השלשות בה זכה, קארל אנת'וני טאונס קיבל עצה מהאלוף של שנה שעברה, סטף קרי.


 
יאניס אדטוקומבו "האשים" את סטף
 
 
 
 
02:00 משחק האולסטאר שידור בספורט 5
 
 
 
 
 
לפוסט זה מצורף: מי מצטיין משחקי האולסטאר של כל הזמנים?