עדכונים ומשחקים!
 
 
 
דיווח באתלטיק לפיו מצבו של פרנק ווגל רע מאוד, ועשוי להיות מפוטר בקרוב.
 
 
צ'אנדלר פארסונס הודיע רשמית על פרישה מכדורסל. בנוסף הגיע לפשרה מחוץ למשפט בתביעה שלו כנגד הנהג הפוגע בתאונת הדרכים בה היה מעורב.
 
רודי גובר על ההפסדים האחרונים: "כשאני מסתכל על כמה מהקבוצות הללו כמו הסאנס או הווריירס, החבר'ה האלה לוקחים צעד קדימה, מנטאליות של נצחון. לוקחים כל דבר אישית. דווין בוקר משקיע את התחת בהגנה. אני רואה אותו לעומת לפני שנתיים, חבר'ה כאלה הם מוכנים ואתה רואה שהם מתגאים בהגנה שלהם, עושים מה שהם יכולים כדי לעצור הגנתית את הקבוצה השניה ולהיות חלק מתרבות מנצחת. אני חושב שאנחנו לא שם עדיין, אבל אני חושב שאנחנו יכולים להגיע לשם." מעניין אם הוא מתכוון למישהו ספציפי…


 
בן סימונס מוכן לשבת את כל העונה בחוץ במידה ולא יועבר בטרייד.
 
לברון ג'יימס וכרמלו אנת'וני יצאו לחגוג לדוויין ווייד יומהולדת
 
מיילס טרנר עם פציעה בקרסול ויעבור הערכה מחדש בעוד כשבועיים.אולם יש דיווחים שהפציעה צפויה להשבית אותו עד מעבר ל-10 בפברואר (הטרייד דדליין). חלק מהקבוצות שהתעניינו לגביו בנוגע לטרייד עוקבות בדאגה. לפי הדיווחים דאלאס שוקלת מחדש את הכיוון.
 
דיווחים לפיהם ג'יימס הארדן פתוח לרעיון של שינוי כיוון, ועשוי שלא לממש אופציית חוזה לעונה נוספת בברוקלין. במקרה כזה טרייד עשוי להיות אפשרי. או סיין אנד טרייד בקיץ. נזכיר שבקיץ ג'יימס הארדן אמר שהוא לא מתכוון לעזוב את ברוקלין, ולמרות שלא חתם על הארכת חוזה בקיץ, הוא מתכוון להשקיע את כולו בעונה ולחשוב על ענייני חוזה בקיץ.
 
בול בול עובר ניתוח ברגלו והוא בחוץ 8-12 שבועות.
 
קלי אוברה בסימן שאלה
 
וונדל קרטר בסימן שאלה
 
סטף קרי צפוי לחזור.
 
באטלנטה מקווים שבוגדן בוגדנוביץ' וקלינט קאפלה יחזרו לשחק עד הסופ"ש.
 
 
משחקים:
 
02:30 ניקס מארחת את הטימברוולבס
 
05:00 גולדן סטייט מארחת את הפיסטונס
 
 
 
לפוסט זה מצורף: ווג' נגד שאמס או: כמה שווה בכסף דיווח ראשוני בטוויטר?