– זוכרים שדייויד בלאט אימן פעם את קליבלנד? וזוכרים שלברון לא ממש רצה אותו שם? וזוכרים שהוא כבר לא שם? אז בלאט דואג לשלוח מדי פעם עקיצות קטנות (שבוודאי נורא מכאיבות ללברון). בראיון באירופה בלאט מצוטט כמי שמחמיא עד מאוד לבקשת הטרייד של קיירי, מכנה את זה מהלך "אמיץ" ומזכיר שיחה ישנה בה קיירי סיפר לו שהוא פשוט רוצה לבוא למשחק ו"להיות שמח".

– קנטוויוס קלדוול פופ לא המריא עם הלייקרס למשחק בקליבלנד בחמישי האחרון, מכיוון שלא יכול היה לצאת מקליפורניה, בשל סיבות משפטיות. קק"פ עבר הליך משפטי לאחר שנתפס נוהג בשכרות בדטרויט, וייתכן על פי עסקת הטיעון כי בשבועות הקרובים יהיו לו עוד כמה בעיות "יציאה מהארץ" וייאלץ להישאר בקליפורניה. טוב, זה עדיף על להישאר בדטרויט

– ג'יימס הארדן מבהיר שהברך כואבת לו מאוד, אבל נכון להרגע הוא ימשיך לשחק כרגיל. נאחל לו כמובן בריאות ושהרוקטס ימשיכו להמריא, אבל רק נציין משהו לאוהדי לברון כאן – אם הארדן חס וחלילה ייעדר תקופה…לברון ייקח פור קדימה במאבק על ה-MVP

– אפרופו לברון: ג'יימס התייחס לאפשרות שיצלמו ויעבירו בשידור חי את הבחירות למשחק האולסטאר (זוכרים? השנה זה לא רק בחירת קהל, אלא שני הקפטנים בכל צד, אלה שקיבלו הכי הרבה קולות, יעשו "חלות" כמו בשכונה ויבחרו את השחקנים). הוא אמר שזה יתרום מאוד למשחק ולא צריך לדאוג שאנשים ייעלבו, כי כולנו אנשים בוגרים. מצד שני, אם הם כל כך בוגרים – למה ממציאים כל מיני שיטות ילדותיות להכניס עניין למשחק (דרך אגב – רעיון מעניין…)

– מילווקי מתכוונים להחתים את שון קילפטריק ולשחרר את גארי פייטון ה-2. שון קמפ ה-3 מתכוון לנקום

– היום לפני: היום לפני 21 שנה, במלאת 50 שנה לליגה, הוכרזו שמות 10 המאמנים הגדולים ביותר בתולדות ה-NBA. ואלה שמות: רד אאורבך, צ'אק דיילי, ביל פיץ', רד הולצמן, פיל ג'קסון, ג'ון קונדלה, דון נלסון, ג'ק ראמזי, פט ריילי ולני וויליקינס.