עדכונים ו-101 ימים שהם 14 שבועות ו-3 ימים לפתיחת העונה!

מונטי ווילאמס על הרוקיז החדשים שלו, אוסר תומפסון ומרכוס סאסר: "ממש התרשמתי מאוסר וסאס. הם הציגו את הקשיחות שלהם, עשו את המהלכים הנכונים והם שיחקו כדורסל מנצח. אלו דברים שגורמים לי לרצות לקחת אותם הביתה ולחתן אותם עם הבנות שלי".

למי שפספס את סברינה יונסקו עם הופעה מטריפה (שתי החטאות!!) בתחרות השלשות של ה-WNBA

https://twitter.com/WNBA/status/1679961866767077378?s=20

מאט אישביה מכחיש כי אייזיה תומאס (המקורי) היה קול מכריע בהחלטת הטרייד על כריס פול: "ההחלטות בארגון מתבצעות על ידי ג'יימס ג'ונס, על ידי (המנכ"ל) ג'וש ברטלשטיין, על ידי המאמן פרנק ווגל. הצוות הניהולי הוא זה שמחליט החלטות. לאנשים חיצוניים אין השפעה על זה. אני מתייעץ עם הרבה אנשים: טום איזו או אייזיה תומאס, למשל, אבל עם אף אחד מהם לא התייעצתי בקשר להחלטה הזו". נזכיר כי פול עצמו טען בראיון לאחר הטרייד כי תומאס היה הקול המכריע בהחלטת הטרייד עליו.

דיון ווייטרס, אשר עורך כעת אימונים פרטיים בלאס וגאס במטרה לנסות ולשוב לליגה, חושף כי התמודד עם דיכאון בשנים האחרונות, ואומר כי הוא עדיין מצר על ההתנהלות שלו מול מיאמי בעונתו האחרונה בליגה: "לו רק הייתי סותם ונותן לסוכן שלי לנהל את כל הסיטואציה, עדיין הייתי בליגה. הייתי חסר אחריות וילדותי. הם היו טובים אליי, ואני לא התנהלתי עם זה כראוי". ווייטרס מתכוון כנראה למקרה שבו סבל מהתקף חרדה לאחר שצרך יותר מדי דובוני גומי מלאי קנאביס.

אין חדש סביב דיוני לילארד ומיאמי: ווג' מחרה-מחזיק אחרי מה שג'ו קרונין (GM הבלייזרס) טען, על כך שהמו"מ יכול לקחת "שבועות, ואפילו חודשים". בנוסף הוא מציין כי ההיט עדיין לא נתנו את ההצעה הטובה ביותר שלהם, מתוך הבנה שגם שאר הקבוצות בשוק לא מעוניינות לשלם ללילארד 60 מיל' דולר לעונה בגיל 35-36, וכי הבלייזרס לא ימהרו לעשות טרייד רע עבורם. נזכיר גם שווג' מקורב מאוד לבלייזרס, כך שלא מפתיע שהוא מדברר נקודות המתאימות לפורטלנד.

פיג'יי וושינגטון מעוניין בחוזה של כ-16 מיל' לעונה, ההורנטס עדיין לא הציעו לו משהו דומה.

למי שלא ראה את האירוע בסאמר ליג, בו נטען כי שחקן המאבס, מרכוס בינגהאם ג'וניור קלע לסל הלא נכון

למי שפספס: בינגהאם היה היחידי שצדק בסיטואציה. ההתקפה אירעה אחרי טיים-אאוט בו החליפו את כל שחקני החמישייה במאבס. שאר חבריו לקבוצה התבלבלו והחלו את הפוזשן בהתקפה לכיוון השני.

גם הוא הספיק כבר לצייץ ולדרוש צדק

https://twitter.com/marcusbingham0/status/1680036988064534532?s=20

בלי קשר, ג'ראד דאדלי (שמאמן את קבוצת המאבס בסאמר-ליג) היה מחובר למיקרופון במשחק הזה, ואלו 7 דקות מאוד מומלצות לחנונים של המשחק

 

 

אנדרה דראמונד מדבר עם שחקנים צעירים, על כך שהעובדה שהוא היה מתמרמר על הספסל ולא חבר טוב לקבוצה, הפכה אותו משחקן של 100 מיל' דולר לשחקן מינימום

https://twitter.com/ClutchPointsApp/status/1678786874461044738?s=20

לפוסט זה מצורף – דור הקובי. קובי באפקין וקובי בראון, שנבחרו שניהם בדראפט האחרון, הם שני השחקנים הראשונים שמשחקים בליגה שנקראו על שם קובי בראיינט. ESPN מדברים איתם על זה

The NBA’s coming Kobe generation