עדכונים ומשחקים!

– כמו שדווח קודם לכן, קיירי אירווינג יעבור ביום שבת ניתוח נוסף בברכו, על מנת להוציא שני ברגים מעצם הפיקה מהניתוח שלו לאחר הפציעה בגמר 2015. אירווינג יחמיץ בין 4 ל-5 חודשים, מה שיגרום לו כמובן להחמיץ את הפלייאוף. אירווינג העלה פוסט לאינסטגרם בו הוא מדבר על תחושותיו (וגם חשף כי הוא סובל מדלקת בברכו) https://www.instagram.com/p/BhMonavHMi0/

– טיירון לו ישוב לאמן היום במשחק מול הוויזארדס.

– דיוויד גריפין אומר כי הם "היו בטוחים ב-100 אחוז שלברון לא ישוב לקבוצה" כשהחתימו את דיוויד בלאט. לדבריו, הם לא היו בטוחים אפילו שקיירי צפוי להישאר לטווח ארוך, ותכננו את לנצל את הקאפ-ספייס על צעירים בטווח הגילאים של קיירי, כשבלאט היה המועמד האידיאלי כדי לאמן קבוצת צעירים כזו. גריפין אמר כי הוא חשב שלברון ימתין לפחות שנה כדי לראות איך הקבוצה מתנהלת עד שיחליט לשוב, וכי לו ידע שהיה מגיע הוא בוודאי היה מחכה לו כדי להתייעץ עמו בנושא המאמן.

– דני גרין דוחה על הסף את הרעיון כי ישנן בעיות בין שחקני הקבוצה לבין קאווי לנארד: "אני יכול לדבר על שחקני הקבוצה ועל הפרספקטיבה שלהם – אין שום בעיה ביחסים עם לנארד. אני לא יודע בנוגע לפרונט אופיס. אני אנחש שגם איתם אין בעיה כיוון שבזמן שהוא במתקן האימונים הוא מתקשר איתם והם בודקים מה שלומו, והוא עדיין עובד עם צוות האימונים שלנו. כך או כך, מבחינת הקבוצה, אין אף אחד שביחסים לא טובים עם קאווי. אנחנו מבינים, ויש לו את הגב שלנו עם כל מה שהוא עובר עכשיו". בתוך כך ווג' וזאק לואו מדווחים כי קבוצות בהחלט מתכננות לבדוק ברצינות אפשרות להשיג את לנארד בקיץ הקרוב.

– דירק נוביצקי יעבור ניתוח, בקרסולו השמאלי. הניתוח הוא מינורי (אם כי אחרי ממה ששמענו על ניתוחים כאלו בזמן האחרון כנראה שבאמת אין משהו כזה), ולא צפוי להשפיע על החלטתו של נוביצקי לשחק בשנה הבאה, מה שהוא עדיין מתכנן לעשות. נוביצקי הוא עוד שחקן מקבוצת טנקינג שיושבת לתום העונה, ומצטרף לדניס שרודר מההוקרס, קריס דאן וזאק לאבין מהבולס וטייריק אבנס מהגריזליס.

– שאר פציעות: עוד שחקנים שצפויים לסיים את העונה הם דנילו גאלינרי, שהחמיר את פציעת היד שלו בחזרתו האחרונה, והקליפרס לא צופים כי ישוב לשחק העונה, ואנס קאנטר (עוד שחקן מקבוצת טנקינג) שג'ף הורנסק אומר כי הוא לא יודע אם ישוב לשחק השנה.

– דמיאן לילארד מוגדר כפציעת יום ליום, וכנראה יחמיץ את המשחק היום מול הרוקטס. איאן קלארק מהפליקנס צפוי להחמיץ בין 5 ל-10 ימים עקב נקע בקרסול. הפליקנס יחתימו את ג'ורדן קרופורד בינתיים.

– ג'ימי באטלר וג'ף טיג הם החלטות משחק להיום מול הנאגטס. שני השחקנים יעברו אימון קליעות לפני המשחק, ואם ירגישו טוב ישחקו. אם באטלר ישחק, לא צפויות להיות לו הגבלת דקות

– קורטני לי דוחה את ההאשמות כי ג'ף הורנסק אחרי על כשלון הניקס השנה: "אתה יכול להאשים את הורנסק בזה שטים הארדאווי ספג פציעה באמצע השנה? בזה שפורזינגיס סיים את העונה? בחייך"

– סיג'יי מקולום התחיל פודקאסט חדש בשם "PULL UP". תמיד כיף לשמוע אותו https://t.co/teLQo4YDmH

– אוג'יי מאיו חתם בפורטו ריקו, במטרה לחזור לכושר ולנסות לשוב לליגה הקיץ, בתום תקופת ההשעייה שלו.

משחקים (כרגיל, רק המעניינים)!
02:00 – הווריורס באינדיאנה. שידור בספורט5.
03:00 – הוויזארדס בקליבלנד.
03:00 – הבלייזרס ביוסטון.
04:00 – הקליפרס ביוטה.
05:30 – הטימברוולבס בדנבר.

לפוסט זה מצורף – לי ג'נקינס על דמיאן לילארד. מצוין כתמיד

https://www.si.com/…/damian-lillard-dame-time-portland-trai…