אחרי שנפרדו מכל הכוכבים הגדולים, כולם ציפו שהקליפרס ידשדשו במערב, אולי אפילו יהיו קבוצת טאנקינג. אבל הקליפרס, לפחות בכושרם הנוכחי רחוקים מאוד משם, בינתיים הם ראשונים במערב.
קודם כל הקבוצה מאוזנת. אף אחד לא חושב שהוא איזה כוכב גדול שם ובכל יום נתון יש להם לפחות 3-4 שחקנים בכושר טוב.
הערב, כבר מהפתיחה היה זה טוביאס האריס שהגיע בטרייד עבור בלייק גריפין, עם 8 מתוך 10 הנק' הראשונות של הקליפרס ובסה"כ עם ערב נפלא של 34 נק' (שיא אישי) ו 11 רב' והגנה טובה.

גם הארל בעוד ערב נפלא מהספסל עם 14 נק' ו 10 רב'. החלק שאמור להדאיג אותו הוא אחוז העונשין הגרוע עם 4 מ 12 ב 33 אחוזים נוראיים. במיוחד בדקותה אחרונות.

בצד של הבלייזרס, לילארד 30 נק 6 רב' ו 4 אס'  עשה את שלו במיוחד בדקות האחרונות עם כמה סלי 3 בקלאץ' כולל סל משלוש ועבירה של בברלי שהצמידה את התוצאה שתי דקות לסוף.  מקולם הוסיף 18 ו 9. וטרנר עם משחק טוב של 17 נק' אבל גם איבוד כדור קריטי בסיום.

המשחק התנהל ביתרון של פורטלנד במהלך כל המחצית הראשונה, אולם למחצית השנייה, נורקיץ' לא עלה לשחק בגלל פגיעה בכתף. לאנרד עשה את שלו עם 16 רב' ו 9 נק' אבל לא היווה איום אמיתי בפנים ושיבש מעט את המשחק של הבלייזרס.
המחצית השנייה הייתה בשליטת הקליפרס עד שדקה לסיום פורטלנד השוו. גלינרי קלע סל מכריע חצי דקה לסוף, פורטלנד לא הצליחו להשוות ובברלי סיים עם שתי זריקות עונשין.

משחק צמרת משובח.  104 -100 לקליפרס