הקרב מהספסל. שני אולסטארים, שתי פציעות קשות, שניהם עולים מהספסל במשחקים האחרונים ושניהם כוכבים.

גורדון הייוורד בפלירטוט עם טריפל דאבל (30 נק', 9 רב' 8 אס') סוף, סוף הראה בשביל מה הביאו אותו. כניסות, חדירות, קליעות מכל הטווחים, משחק משובח בריבאונד. הכול.

מהצד השני אחד דרק רוז 26 נק' ו 4 אס' שכל אחד מהם יותר מהנה מהשני. רוז הפך את זה כבר לשיטה. השחקן החשוב ביותר בקבוצה, עולה מהספסל. כל משחק בחודש האחרון מראה מה הוא שווה באמת. חדירות מסחררות, קליעות 3 באחוזים טובים, ניהול משחק, מסירות חכמות. מזכיר בהחלט את ה-mvp הצעיר ביותר בתולדות האן בי איי לפני הפציעות. היו שם גם אנטוני טאונס עם 20 נק' ו 9 רב', קובינטון עם הגנה מעולה עם 17 נק' ו 10 רב'. ואפילו וויגנס בעוד משחק טוב ואנמי שלו עם 17 נק'.

המשחק נפתח ביתרון קל של מיניסוטה והמשיך במשחק חזק משני הצדדים. הפער של בוסטון צמח ל 10 ונשמר כמעט לכל אורך המשחק. ההגנה הטובה שהציגו מניסוטה השפיעה על חלק מהזריקות של בוסטון, אבל ביום שבו מלבד הייוורד גם אירווינג עם 20 נק' טייטום עם 19 ומוריס עם 16 הכול זרם.  ההגנה של בוסטון בראשותו של מרקוס סמארט הבלתי נגמר, חנקה את מיניסוטה בדקות האחרונות והזכירה לכולם למי באמת יש את ההגנה המשובחת בליגה.

באמצע הרבע הרביעי הצליחה מניסוטה להשוות את התוצאה באופן זמני. ריצה של 7 -0 לבוסטון פתחה שוב פער שמינסוטה לא הצליחה לחזור ממנו. משחק משובח.

118-109 לבוסטון, היה גם הפער שברוב המשחק התנהל.