עדכונים ומשחקים!

 

שחקני השבוע: קווין דוראנט ולוקה דונצ'יץ'

 

הלייקרס נראים רע, והלילה חטפו תבוסה מול מובילת הליגה פיניקס. מאידך, לברון ממשיך להשיג מיילסטונים: הלילה הוא מסר 6 אסיסטים שהעבירו אותו מעל 10 אלף אסיסטים בקריירה. הוא השחקן היחיד עם מעל 10 אלפים נקודות, ריבאונדים ואסיסטים.

 

וליתר דיוק: 36,824 נקודות, 10,150 ריבאונדים ו-10,005 אסיסטים.

ג'יימס בסימן שאלה למשחק הלילה נגד טורונטו

 

כמה הלייקרס גרועים? מישהו כתב לריצ'רד ג'פרסון שכל פעם שהוא משדר את הלייקרס הם גרועים. ג'פרסון ענה שהוא שידר רק 4 משחקים, ושואל מה קרה בכל היתר:

לקיירי יש עכשיו אישור להגיע למשחקי הבית של ברוקלין, אבל רק בתור עודד. אמש עשה עבודה מצויינת בדרבי נגד הניקס, אבל המצב החדש דיי מגוחך. אם הוא יכול להיכנס ולהסתובב חופשי, למה הוא לא יכול לשחק? אפילו לברון יצא בקריאה לשחרר את קיירי.

 

ג'ון קולינס רק חזר מפציעה ברגל והספיק לנקוע את האצבע. זה לא נראה כיף. משאיר את זה כלינק, היכנסו על אחריותכם

https://twitter.com/TheNBACentral/status/1503414169990799365/photo/1

קולינס לא ישחק הלילה נגד פורטלנד.

הת'אנדר אולי לא נלחמים על אליפות הליגה, אבל הם מספקים רגעים משעשעים לרוב. הלילה הגריזליס והת'אנדר עלו למשחק בגופיות לבנות

מארץ' מדנס נפתח בחמישי וכמו כל שנה אנחנו מזמינים אתכם למלא בראקטים ולהתחרות איתנו בבראקט השנתי. תצטרפו לקבוצה של הכדור הכתום. ספר לזוכה, חולצה למקום שני

https://fantasy.espn.com/tournament-challenge-bracket/2022/en/group?groupID=3706826

משחקים:

1:00 הקליפרס מגיעים לקליבלנד. הקאבס מתגעגעים לג'ארט אלן, וגם קאריס לברט ולאורי מארקנן בסימן שאלה, אבל זה לא מתחיל להשתוות לרשימת הפצועים של הקליפרס. תצרפו גם את מרכוס מוריס ורג'י ג'קסון שיקבלו מנוחה אחרי שעבדו קשה בנצחון על הפיסטונס אמש.

1:30 הטריילבלייזרס באטלנטה

1:30 הנאגטס ויוקיץ' מגיעים לפילדלפיה לפגוש את אמביד והארדן. קרב ראש בראש בין ה-MVP וסגנו מעונה שעברה, ושניים מהמובילים לתואר גם העונה. אמביד מצא בינתיים עזרה, יוקיץ' עדיין מחכה לחזרה של מארי וMPJ. ארון גורדון בסימן שאלה בדנבר.

2:00 ההורנטס בOKC

2:30 הטימברוולבס בסן אנטוניו

4:00 הוויזארדס בסן פרנסיסקו. תקופה רעה של וושינגטון, וגם של דני, בגולדן סטייט מקבלים את דריימונד גרין בחזרה וחוגגים לסטף יום הולדת 34. בסן פרנסיסקו לא ראו את גרין קרי ותומפסון משחקים ביחד מאז גמר 2019 (בלי לספור את הדקה שגרין שיחק במשחק החזרה של קליי). גרין צפוי להגבלת דקות של 20-23 דקות בשבוע הקרוב. אנדרו וויגינס בסימן שאלה (חולה).

4:00 הבולס בסקרמנטו. סאבוניס אמור לחזור אחרי שהחסיר 2 משחקים (אחד בגלל השעיה, השני מסיבות אישיות), ואני מנחש שהוא הולך לתת משחק ענק (כי הוא נגדי בפאנטזי).

4:00 הבאקס ביוטה. הגריק פריק נגד הסטייפל טאוור.

4:30 הראפטורס בלוס אנג'לס. האם לברון ילך על שיא הנקודות של קובי במדי הלייקרס? קודם כל נקווה שישחק. נכון לכתיבת שורות אלה הוא מוגדר בסימן שאלה.