עדכונים ומשחקים!

הרוקטס שיחררו את דמארכוס קאזינס כפי שפורסם לפני מספר ימים שיעשו.

איאן בגלי מדווח שהמאבריקס פנו לווריורס כדי לבדוק את העניין שלהם בטרייד על קריסטאפס פורזינגיס. לא ברור את מי המאבריקס רוצים.

תגובתו של מארק קיובן:"זה לא מדוייק. לא דיברנו עליו בשיחות טרייד בכלל. זה לא קרה."

אחרי חמישה נצחונות רצופים הוויזארדס נפתחים לתקשורת. רוי האצ'ימורה אומר שראסל ווסטברוק הוא האחד שאמר לו שהוא צריך לשמור על עמדות 1-5, וזה גרם לו להבין כמה חושבה ההגנה יכולה להיות עבורו.

ראסל ווסטברוק מצידו אומר שהוא זורק פחות שלשות כי "אני יכול לזוז ולקפוץ עכשיו". ווסטברוק סבל מפציעה ברגל שמאל בפתיחת העונה.

מאמן הת'אנדר משבח את הרוקי ת'יאו מלאדון: "אם תיתן לו יתרון הוא יעשה את הפעולה הנכונה 9 מ-10 פעמים".

ונסה ברייאנט לא אהבה את הרפרנס בשיר של מיק מיל למוות של קובי. אמרה שזה חסר רגישות וחסר כבוד (אני לא יודע מי זה מיק מיל, אבל גם ונסה לא ידעה).

הליגה נתנה למיאמי חריגת פצוע בסך 4.7 מיליון דולר עבור הפציעה של מאיירס לנארד.

מייק קונלי רוצה להישאר ביוטה. אגב יוטה, בתחילת פברואר היא קבעה את שיא השלשות שלה נגד שארלוט עם 25. הלילה היא שיפרה אותו ל-28, שוב מול שארלוט.

משחקים:

2:00 – ההוקס בקליבלנד – קליבלנד פתחה מצויין ומאז הספיקה להפסיד 10 רצוף. גם אטלנטה לא מבריקה. יאנג נגד סקסלנד. לחובבי הז'אנר.

2:00 אורלנדו מארחת את הפיסטונס – ג'ריאן גראנט נגד ניקולה ווצ'ביץ'.

2:30 הקינגס בברוקלין – הארדן ושות' חוזרים הביתה אחרי מסע במערב כשיש להם רצף של שישה נצחונות. הקינגס מצידם על רצף של 7 הפסדים. איך לדעתכם זה אמור להיגמר?

2:30 הסיקרס בטורנטו (טמפה) – קוואי לא יהיה שם לקלוע סל נצחון דרמטי, אבל יש יריבות בין הקבוצות. אמביד וסימונס נגד פרד ון וליט.

2:30 דאלאס מארחת הסלטיקס – שתי קבוצות שנפגעו מהקורונה, שני כוכבים צעירים שלא מצליחים להרים את הקבוצות שלהם. לוקה מצד אחד, טייטום בצד השני. דאלאס בלי קליבה ופורזינגיס.

2:30 הווריורס בניו יורק – סטף קרי התאושש מהמחלה שהייתה לו בסופ"ש ואמור לשחק בגארדן שם קלע 54 נקודות בעבר. מה הוא מכין היום? שידור ישיר בספורט 5.

3:00 מילווקי מארחת את הטימברוולבס – הצבאים ירצו לטרוף את הזאבים כדי לשפר קצת את העונה שלהם.

5:00 הנאגטס מגיעים לפורטלנד – המשחק המרכזי של הלילה? פורטלנד ירצו לשמור על הפער מיוקיץ' וחבורתו, שלא מצליחים להתחבר. מה מכינים לילארד ומורי?

5:00 הוויזארדס בלוס אנג'לס נגד הקליפרס – אחרי הנצחון המפתיע על הלייקרס הוויזארדס פוגשים את האחות הקטנה, ויתקשו במשחק B2B אחרי הארכה אמש. האם הם יצליחו להאריך את רצף הנצחונות המרשים שלהם ל-6? שידור ישיר ב-5 לייב.

לפוסט זה מצורף: איך החיים מתחת לטבעת.

בכותרת אגב שאלו למה השחקנים לא מטביעים. קר ענה – כי אני לא יכול