בשבוע האחרון קיבלנו עדכונים על שני ניתוחים, וזה הזמן לעשות קצת סדר עם עדכוני הפציעות לקראת פתיחת מחנות האימונים בעוד 11 יום.

סופרסטארים:

קוואי לנארד – הדיווחים מטורונטו הם שקוואי נראה נפלא באימונים. מאוחר יותר היום תהיה מסיבת עיתונאים להציג אותו בקבוצה, אבל כנראה שלא נקבל יותר מידע. לא ברור באיזה אימונים קוואי השתתף, האם הוא מתאמן לבדו, האם עם שחקנים נוספים, ומה בדיוק הוא עושה. נכון לכרגע קוואי נראה זמין לפתיחת מחנה האימונים, אבל אחרי הסאגה מהעונה שעברה, לא תמצאו מי שיהמר על זה ב-100%.

קריסטאפס פורזינגיס – פורזינגיס קרע את הACL בפברואר, ולוחות הזמנים דיברו על סוף דצמבר. נכון לכרגע אין שינוי. האופטימיים אומרים סוף דצמבר (חג המולד). יש דיבורים על כך שהניקס ישביתו אותו לכל העונה, אבל זה הניקס. הסיכוי שהם יעשו את הדבר הנכון הוא קלוש. יהיו יותר עדכונים ברגע שפורזינגיס יחזור לניו יורק בשבועיים הקרובים.

דמארכוס קאזינס – אלה הסרטונים האחרונים של אימונים של קאזינס

ניתן לראות שהוא מובילי וקופץ. סטיב קר אמר שהוא בדיוק בלוחות הזמנים, מה ששם חזרה שלו על סוף ינואר – תחילת פברואר. הדרך עדיין ארוכה.

ראסל ווסטברוק – אתמול דווח שווסטברוק עבר ניתוח ארטרוסקופי בברך ימין, אחרי שהרגיש נוקשות. זו הברך שבה הוא קרע את המיניסקוס בעבר. הת'אנדר קראו לזה ניתוח פרואקטיבי. הוא יבדק בעוד 4 שבועות ויחמיץ בכל מקרה את כל מחנה האימונים, ואולי חלק מתחילת העונה.

דווין בוקר – עבר ניתוח לתיקון עצם ביד ימין. הוערך בשישה שבועות. יחמיץ את מחנה האימונים וכנראה גם כמה משחקים בתחילת העונה. היו לו בעיות ביד הזו גם בעונה שעברה.

כל השאר:

דיון וייטרס – עדיין אין אישור לאימון מלא. וייטרס עבר ניתוח לתקן אי יציבות בקרסול בינואר. בהיט עדיין אופטימיים שהוא יהיה מוכן לפתיחת מחנה האימונים, אבל כרגע הוא בספק. אמור בכל מקרה להיות מוכן לפתיחת העונה.

פטריק בברלי – עבר ניתוח ברך בנובמבר. כבר קיבל אישור לאימונים מלאים ואומר שהוא מרגיש נפלא. יהיה זמין לפתיחת מחנה האימונים.

מייק קונלי – עבר ניתוח ליישור עצם בולטת בעקב בינואר. היה אמור לקבל אישור לחזור לאימונים מלאים באוגוסט, אבל עדיין אין על זה דיווח. במידה ולא היו בעיות אמור להיות מוכן למחנה האימונים.

ג'רמי לין – אמור להיות מוכן למחנה האימונים. הדיווח האחרון בנוגע למצבו הבריאותי היה ביולי, וגם כאן אין דיווח זה לא אומר שהוא לא מחלים, פשוט זה אטלנטה.

אנדרה רוברסון – קרע את גיד הפטלה בינואר. עבר ניתוח נוסף במאי. רוברסון אמר ביולי שהוא מצפה להיות מוכן למחנה האימונים, אבל באוגוסט אמר שהוא מקווה להיות 100% בדצמבר, בתקווה לפני חג המולד. סביר שלא נראה אותו על המגרשים לפני דצמבר בכל מקרה.

סת' קארי – היה מושבת כל העונה שעברה בעקבות שברי מאמץ בפטלה. אמור להיות זמין למחנה האימונים של פורטלנד.

מייקל פורטר ג'וניור – הרוקי אמר שהוא מרגיש ללא כאב באוגוסט ושהוא מקווה לחזור בתחילת העונה. דנבר לא ממהרת ומגבילה אותו לאימוני קליעה בלבד. סביר שירצו לתת לו זמן להחלים לחלוטין ולא יסכנו אותו. עדיין לא ברור האם נראה אותו על המגרשים בעונה הקרובה.

זאיר סמית' – כרגיל לרוקיס בפילדלפיה, סמית' פותח את הקריירה עם פציעה – שבר ג'ונס. כנראה בחוץ לעונה הקרובה.

השעיות:

ג'ודי מיקס – 19 משחקים על הפרת מדיניות הסמים של הליגה.מיקס הושעה עוד לפני הפלייאוף ל-25 משחקים, ויש לו עוד 19 בתחילת העונה הנוכחית. הליגה מצאה שאריות של הורמוני גדילה בבדיקת דם ועל כך ההשעיה הארוכה.

ת'אבו ספולושה – 5 משחקים על הפרת מדיניות הסמים של הליגה (גראס). אמור להיות זמין למחנה האימונים של הג'אז (פציעה בברך).