פלאש בק משנה שעברה. בלי אירווינג, הייוורד, אל הורפורד וביינס. החמישייה השנייה והשלישית משחקות כאילו אין מחר והתוצאות בהתאם. אפילו 41 נקודות של אנתוני דיוויס לא משנות יותר מידי.
הסלטיקס חונקים את הפליקאנס בהגנה, יום לא מוצלח במיוחד מהקשת והתוצאה עוד מחמיאה לניו אורלינס.

הסלטיקס עלו עם חמישייה של מוריס, סמארט, טייטום, רוז'יר ות׳ייס. בהתחלה זה עוד הלך קשה כאשר כל כדור של ניו אורלינס נכנס פנימה לדיוויס ואחר כך רנדל. ת׳ייס קיבל דיי מהר שתי עבירות והרוקי רוברט ויליאמס קיבל את ההזדמנות שלו.
7 נק', 11 ריב׳ ו-3 חסימות, שתיים מהן על דיוויס. אבל הנוכחות שלו בהגנה שינתה זריקות רבות ובכלל נתנה גב חזק לגארדים ללחוץ מאחור.
המוציאים לפועל העיקריים של בוסטון היו מרכוס מוריס, הבלתי נלאה, עם 31 נק', טייטום בהפגנה נוספת של הכישרון הבלתי נגמר שלו עם 21 נק' וג'יילן בראון עם 19 במשחק טוב שיעזור לו קצת להחזיר את הביטחון.

הפליקאנס עלו למשחק כאילו שהוא כבר בידיים שלהם, או אולי זאת הייתה העייפות מאתמול. אולי ויתרו בכלל על המשחק מראש. לא ברורה הנרפות שלהם. אולי פשוט לא התרשמו במיוחד מסוללת הצעירים של הסלטיקס. מלבד דייויס, היחידי שהגיע למשחק היה רנדל עם 20 נק' ו-11 ריב׳ והיווה בעיה קשה להגנה של הסלטיקס כל המשחק.

בסוף ניצחה הרעננות של הסלטיקס והאינטנסיביות מול אחת ההתקפות הטובות בליגה והשאירה אותה על 100 נק' בלבד.

הסלטיקס ממשיכים לטפס.

113-100 לבוסטון.