– חדשות טובות לקליפרס ולחביב הקהל מילוש תיאודוסיץ' – דוק ריברס צופה כי יחזור עוד 2-3 משחקים, בשבוע של ה-11 בדצמבר. גם הוא וגם דאנילו גלינארי מתאמנים עם קבוצת ה-G ליג, כשגלינארי מסמן את יום רביעי כתאריך החזרה שלו.

– דיווחים בקליפרס כי דוק ריברס לא בסיכון לאבד את משרתו העונה. לדברי מקורות, העובדה כי הקבוצה סבלה (וסובלת) ממגוון פציעות, לצד הרזומה שלו, צפויים להשאיר אותו בסביבה.

– דיווח כי קווין דוראנט ודמרקוס קאזינס התעמתו גם בחדר ההלבשה, לאחר המשחק בין הווריורס לפליקנס (בו דוראנט הורחק בפעם השלישית העונה, לעומת פעמיים בכל הקריירה שלו קודם לכן), ואבטחה התערבה כדי למנוע הידרדרות של הסיטואציה.

– למקרה שפספסתם – שון ליווינגסטון הורחק ממשחק אחד עקב העימות שלו עם השופט קורטני קירקלנד. קירקלנד עצמו הושעה לשבוע.

– הדבר יהפוך את סיטואציית הרכזים בווריורס לקצת מסובכת, כיוון שסטפן קארי, כצפוי, לא ישחק במשחק הקרוב מול ההורנטס. קארי עבר MRI שתוצאותיו אמורות להגיע בקרוב (תוצאות הרנטגן יצאו שליליות), אך כך או כך הוא עזב את המשחק על קביים, ועדיין יש לו נפיחות בעקב.

– למרות אופטימיות בתחילת העונה, זאק לאבין לא צפוי לעשות את הבכורה שלו במדי הבולס בחודש דצמבר, ומכוון לאיזור חודש ינואר.

– קאווי לנארד אומר כי הוא מרגיש בריא וצפוי לעשות את הבכורה שלו "בקרוב".

– מייק מאלון אומר כי ניקולה יוקיץ' יחמיץ "לפחות" את המחצית הראשונה של מסע משחקי החוץ של הנאגטס, ומקווה כי יוכל לחזור ביום ראשון.

– הלייקרס יאכפו ביתר תוקף את מה שמכונה "חוק לאבאר", שמונע מעיתונאים לראיין אורחים של שחקנים מיד לאחר המשחק. אני בטוח שלא יהיה להם שום דרך לראיין אותו כעת..