– מארק סטיין מדווח כי הפיסטונס הביעו עניין במינוי של צ'ונסי בילאפס לצידו של ארן טלם (שכרגע מכהן כסגן-נשיא הפיסטונס) במסגרת בנייה מחדש של הפרונט-אופיס של הקבוצה. בילאפס בינתיים דוחה את השמועות ואומר כי לעולם לא יתעניין במשרה בליגה שאינה פנויה כרגע.

– טריי יאנג, הגארד של מכללת אוקלוהמה, הודיע במכתב ב- ESPN כי יעזוב את המכללה ויעמיד עצמו לבחירה בדראפט. יאנג עדיין נע ונד בתחזיות הדראפט, אבל כנראה ייבחר לכל הפחות בלוטרי, אם לא בטופ 10. המכתב של יאנג.

– בלייק גריפין אומר כי התקרה עבור הפיסטונס שנה הבאה היא "מאוד מאוד גבוהה". גריפין הוסיף: "יהיה לנו את הקיץ להתחבר, ולקבל את רג'י [ג'קסון] בחזרה יהיה מאוד מאוד משמעותי." בנוגע לטרייד עליו אמר בלייק: "אתה תמיד שומע אנשים אומרים 'כדורסל זה ביזנס' וכל זה, אבל זה כ"כ שונה כשיש לך מערכת יחסים עם אנשים מסוימים כ"כ הרבה זמן והיית במקום מסוים כ"כ הרבה זמן ומישהו מבטיח לך שזה מה שיקרה וזה מה שעושים ושישה חודשים לאחר מכן… זה מראה מי האנשים באמת".

– ג'ף הורנסק על עתידו: "כמאמן אתה תמיד רוצה לדעת אם אתה הולך להיות פה שנה הבאה, אבל כרגע המטרה שלנו היא לנסות ולשפר את השחקנים שיש לנו כרגע". הורנסק ציין כי לא שוחח עם הפרונט-אופיס בנוגע לעתידו, וזו שיחה שכנראה תתרחש בקיץ.

– עוד ניקס – הקבוצה צפויה לשחרר ולמתוח את שכרו של ג'ואקים נואה בספטמבר השנה.

– דמיאן לילארד וסיג'יי מקולום בראיון ל-ESPN אומרים (כמובן) שאין בק-קורט טוב מהם בליגה, ולילארד אומר שהוא טוב כמו כל רכז אחר בליגה (או כמו שלילארד אומר: "מה אני אמור לומר, שהם טובים יותר ממני?") ובנוגע להשוואות לסטף קארי: "הייתי שמח אם היו פשוט אומרים שאני עושה את מה שדמיאן לילארד עושה". עוד ציינו כי הם עדיין כועסים על הרוקטס (על כך שכריס פול קלע ליי-אפ בשניות האחרונות כשהמשחק היה גמור) ובמשחק היום "לא עומדים להיות שום ליי-אפים". בנוגע ליחסי שופטים-שחקנים ציין מקולום כי אין ספק שהעבודה של השופטים מאוד קשה אבל "אני חושב שאני אהיה השחקן הראשון שאקלע 20 נקודות למשחק אבל רק עם שתי זריקות עונשין במשחק".

– הבאקס מחתימים את ברנדון ג'נינגס על חוזה שני של עשרה ימים.

– סטן ואן-גנדי אומר כי יש סיכוי שרג'י ג'קסון ישחק היום.

– סטף קארי מתכנן לשוב ולשחק ביום שישי מול ההוקס, גם דריימונד גרין, שאמר שפציעתו "לא רצינית", ככה"נ ישחק.

– עוד מחלימים: ארון גורדון יצא מפרוטוקול זעזוע המוח ויפתח היום מול הרפטורס.

– שאר פצועים: טוביאס האריס בספק למשחק היום מול הוולבס, קיירי אירווינג וג'יילן בראון לא ישחקו היום מול הת'אנדר.

– קנסות: מרכוס מוריס נקנס ב-15 אלף דולר בגין דיבור לא נאות אל השופטים בתום המשחק של בוסטון מול הפליקנס, ג'ראלד גרין נקנס ב-25 אלף דולר לאחר שדחף את גורג'י ג'נג לאחר שג'נג דחף את כריס פול

פול כבר הודיע מיד לאחר התקרית שישלם בעצמו כל קנס שגרין יקבל.

– עד כמה ג'ימי באטלר רוצה לחזור לשחק? במשחק האחרון של הקבוצה לבש השחקן, מתחת לחליפה והטי-שירט שלו, את גופיית המשחק שלו.

משחקים!
02:00 – הת'אנדר בבוסטון. הסלטיקס עדיין בהרכב חסר, פוגשים קבוצת ת'אנדר חמה ביותר.
02:00 – הקליפרס במינסוטה. הקליפרס בניסיונות אחרונים להיצמד לפלייאוף תנסה לעצור את רצף 3 ההפסדים ולנצח את הקבוצה שנמצאת כרגע במקום השמיני.
02:00 – המאבריקס בניו אורלינס. המאבריקס ינסו להפסיד, הפליקנס ינסו לנצח.. אבל היי, אנתוני דיוויס בספורט5.
04:30 – הרוקטס בפורטלנד. שתיים מהקבוצות החמות בליגה במפגש חם שכבר מגיע עם יריבות משל עצמו. יהיה חם.

לפוסט זה מצורף – לברון ג'יימס. על משטר התזונה והאימונים של השחקן, התמודדות עם פציעת גב שאיימה להשביתו והסיפור על כך שעלה 7 פאונדס (~3 ק"ג במהלך משחק פלייאוף)