עדכונים ומבודדים
 
 
 
מייק דאנטוני אמר על ההחלטה שלא לאפשר לאנשי סגל מבוגרים לקחת חלק באימונים שהוא מוכן לקחת את הסיכון. לאחר מכן אמר שאם יש סיכון כלשהו, למה מאפשרים בככלל אימונים?
 
מייק סטורן לשעבר הקומישינר של ה-ABA ומייסד הפייסרס נפטר בגיל 84.
 
הבמאי של 'הריקוד האחרון' אמר שהוא הופתע שג'ורדן אישר כמה מהדברים שהולכים להופיע בפרקים 7 ו-8. הפרקים יעסקו בין היתר באיך זה היה לשחק עם ונגד ג'ורדן, והבמאי אמר שיש שפה שהוא מופתע ש-ESPN אישרו להכניס, והתנהגויות שהוא הופתע שג'ורדן איפשר להם להשאיר. בתשובה לשאלה הבמאי אומר שג'ורדן לא הוציא כלום, היה לו חשוב להוסיף ריאיונות איתו בהם הוא עונה לביקורות. (למשל בעקבות ההשוואות למוחמד עלי)


 
טריילר לפרק 7


 
טום ת'יבודו התייחס בריאיון ל-ESPN בנוגע לשמועות סביבו (כמובן מכחיש) ואמר שהוא התעדכן והתאים את הידע והסגנון שלו לכדורסל העכשווי


 
מארק קיובן אמר שדאלאס לא יפתחו את מתקני האימונים, למרות שהליגה אישרה. לטענת קיובן אם הוא לא יכול לבדוק את כולם, הוא לא יכול להבטיח את בטחונם של כולם. זה בא בעקבות הוראה מהליגה שלא לבדוק אנשים ללא סימפטומים, על מנת שלא ליצר דעת קהל שלילית בשל המחסור בבדיקות.
 
מישל רוברטס, יו"ר איגוד השחקנים על רעיונות ה'בועה' להמשך העונה: "זה נשמע כמו מתקן כליאה."
 
פריצה נעשתה לטלפון ומשם לחשבונות הטוויטר, מייל והבנק של יאניס אדטוקומבו. מחשבון הטוויטר צויוצו הערות כנגד המועדון, העערות גזעניות ודברים בסגנון.
יאניס השתלט בסופו של דבר והגיב בהתנצלות


 
ספנסר דינווידי מרוצה מדמותו ב-GOZ


 
 
 
 
 
 
לפוסט זה מצורף: סל נצחון. במשחק 3 ב-1994 טוני קוקוץ' קלע סל נצחון נגד הניקס.ואני עם כותרת הטור שאומרת שזה מהלך שראוי לקצת יותר מלהיות הערה בהיסטוריה.