עדכונים ומשחקים:
 
-הניקס העבירו את וילי הרננוגומז לשארלוט בתמורה לג'וני אובריינט ו2 בחירות סיבוב שני ב2020 ו2021. הניקס ישחררו את אובריינט.
 
-לו וויליאמס יחתום בקליפרס על הארכת חוזה ל-3 עונות, העונה השלישית אופציית קבוצה. אין סכומים עדיין. אחרי השמועות על פירוק והעובדה שחצי ליגה חושקת בוויליאמס, הוא ישאר בקליפרס לפחות עוד חצי שנה (התקופה שאסור להם להעביר אותו אחרי הארכת החוזה).
 
חדשות פציעות:
 
-ניקולה ווצ'ביץ' עשוי לחזור בחמישי. מוגדר בסימן שאלה למשחק.
 
-מייק מלון מעדכן שפול מילסאפ לא יחזור לפני פגרת האולסטאר.
 
-פרד הוייברג אומר שכריס דאן עדיין רחוק מחזרה. בינתיים התאמן עם קבוצת הG ליג של הבולס אבל בלי אימוני מגע.
 
חדשות דד ליין:
 
-15 קבוצות התקשרו ליוטה על רודני הוד, שאמר שלא יופתע אם יעבור למקום אחר

 
-הסאנס בודקים הצעות שכוללות את מרקיז כריס. מצד שני הם לא דיברו עם השחקן (לא שהם צריכים). הם גם מחפשים טרייד לטייסון צ'אנדלר.
 
-יאהו מדווחים שאטלנטה שמה את כל השחקנים על המדף, אף אחד לא מוגן.
 
-גרג מונרו צפוי לערוך את הופעת הבכורה שלו בסלטיקס בחמישי.
 
-הנטס יקשיבו להצעות על דינווידי.
 
-באורלנדו רק ארון גורדון וג'ונתן אייזק מוגנים. כל השאר פנויים כשהמג'יק מחפשים אקטיבית קונים לאלפריד פייטון ומריו הזוניה.
 
-ממפיס לא צפויה להעביר את מארק גאסול העונה.
 
ראסל ווסטברוק ממשיך להתעלל בעיתונאים. העיתונאי שאל אותו שאלה, ווסטברוק הכריח את העיתונאי לענות, ואחרי שזה ענה את התשובה הנכונה, ראסל פשוט יצא

 
אחרי עוד הפסד הלילה באורלנדו לברון שם קץ לשמועות : הוא לא יוותר על סעיף הנו טרייד שלו. הוא נשאר בקליבלנד העונה. מספר קבוצות גיששו כחלק מהדיו דיליג'נס כדי לבדוק.
 
בינתיים ג'יימס לויד מהאתלטיק מפרסם שמערכת היחסים של לברון וקליבלנד (דן גילברט) כבר שבורה לגמרי. מכיוון שלאתלטיק צריך מנוי הנה התקציר מSB NATION
בין הנקודות שמציינים שם: לברון ביקש מקליבלנד שבכל מקרה לא יעבירו את קיירי. הוא יתקן את מערכת היחסים שלו. על הטרייד הוא שמע רק אחרי שהקבוצות כבר סיכמו. יש דברים נוספים בכתבה.
 
בינתיים טראוויס שלנק הציע תאוריה מעניינת. נתחיל בזה ששלנק הוא ה-GM של אטלנטה לשעבר אסיסטנט GM בווריורס. שלנק אמר הלילה בשידור שלדעתו מי שהדליף את הידיעה על לברון וגולדן סטייט היה מחנה לברון. לפי שלנק לברון אמן השליטה בתקשורת, וסיפור כזה יפורסם רק בידיעתו. גם שלנק מסכים שזה שטויות.
 
משחקים:
 
2:30 הרוקטס מגיעים למיאמי. קבוצה אחת חמה, השניה רק בשם. יוסטון מגיעה אחרי 5 נצחונות רצופים. ההיט אחרי 4 הפסדים רצופים. מיאמי שהייתה במקום הרביעי במזרח ירדה עד המקום השביעי. האם להיט יש את היכולת לעצור את הארדן וכריס פול? שידור ישיר בספורט 5.
 
3:00 הג'אז בממפיס. הג'אז על רצף מיוחד של 4 נצחונות בכולם קלעו מעל 120 נקודות. האם זה יעצר דווקא בממפיס?
 
3:00 הפייסרס בניו אורלינס. אולדיפו אמור לשחק וזה חדשות רעות לפליקנס שעדיין מנסים להתאושש מהפציעה של בוגי.
 
3:00 הטימברוולבס מגיעים לקליבלנד. קליבלנד בתקופה מזעזעת והתבוסה המביכה אמש לאורלנדו לא עזרה. האם הלילה תגיע תבוסה למיניסוטה? האם לברון יעצור את הסחף?
 
לפוסט זה מצורף: הדירוג היחיד שבו ניו יורק ניקס ראשונה! פורבס שחררו את ההערכה השנתית שלהם של קבוצות הליגה. במקום הראשון ניו יורק ניקס שהיא גם הקבוצה הכי רווחית בליגה. כנראה זה בגלל שלא משנה כמה גרועים הם, כרטיסים למדיסון סקוור גארדן עדיין עולים ימבה כסף. הלייקרס במקום השני, החברה בתמונה רק במקום השלישי. עוד קבוצות בעשיריה הראשונה שהיכולת שלהם לא קשורה לשווי שלהם: שיקגו, ברוקלין, קליפרס, דאלאס.
 
2 דברים נוספים חשובים בכתבה: הערך של כל קבוצות הליגה עבר את המליארד דולר. הקבוצה ה"זולה" ביותר בליגה היא ניו אורלינס פליקנס שמוערכת במליארד דולר בדיוק.
 
קליבלנד הקבוצה היחידה שסיימה את העונה שעברה בהפסד תפעולי (אחרי שיתוף רווחים).