עדכונים ומשחקים!

מאמן שארלוט, סטיב קליפורד, עוזב את הקבוצה על מנת לטפל בבעיות בריאות. אין לוח זמנים לחזרה, וגם אין פירוט עם איזה בעיות בריאות קליפורד מתמודד. בהעדרו, סטפן סיילס ישמש כמאמן ראשי זמני. מאחלים מכאן לקליפורד בריאות מלאה.

סטף קרי יעדר לפחות שבועיים. הMRI הראה שאין נזק מבני בקרסול, אבל קרי סובל מנפיחות רבה. הווריורס יעריכו מחדש את מצבו בעוד שבועיים. קרי יפספס את הביקור השנתי בשארלוט (הלילה), העיר בה גדל.

קוואי לקח חלק באימון הקליעות הבוקר של הספרס. לא ישחק הלילה, אבל נראה שהחזרה שלו קרובה.

גם אייזיה תומאס וטריסטן תומפסון קרובים לחזרה. השתתפו באימון 4 על 4.

דווין בוקר נפצע הלילה במשחק נגד טורונטו במפשעה. הוא נישא על ידי חבריו לקבוצה לחדר ההלבשה. מאוחר יותר הוא נראה עוזב את האולם על קביים ובשדה התעופה על כסא גלגלים. מלחיץ, אבל יכול להיות שזה היה רק אמצעי בטיחות. בכל מקרה עדיין אין מידע מפיניקס על חומרת הפציעה.

שמועות על בעיות כימיה בין ת'יבודו והשחקנים שלו במיניסוטה. חלק מזה סובב סביב קא"ט והמאמץ שהוא מפגין במשחקים, אבל הרוב סביב שחקני הספסל שלא ממש מקבלים דקות. פרטים נוספים בכתבה
http://hoopshype.com/…/tom-thibodeau-and-timberwolves-play…/

נייט רובינסון רוצה לחזור לבולס. למה? מה יש לחפש שם? תחזור להפועל.

מילווקי מחפשת גבוה.

הקליפרס קיבלו חריגת שחקן פצוע על פטריק בברלי.

מזכירים לכם את התחרות שלנו
https://www.facebook.com/NBAorangeball/photos/a.177621652430305.1073741828.165710333621437/700339016825230/?type=3&theater
אפשר להשתתף עד שישי בחצות

משחקים:

3:00 הנאגטס מגיעים לניו אורלינס. יוקיץ' נגד דייויס היה יכול להיות מעניין, אבל שניהם פצועים. נשארנו עם קאזינס ועם דנבר שחסרה את שני שחקני הפנים שלה, ונראית פחות טוב. עדיין שתי הקבוצות שואפות לפלייאוף, וזה כבר יותר טוב משאר המשחקים הלילה (כמו שיקגו, סקרמנטו, אטלנטה באורלנדו).

3:00 הפיסטונס במילווקי. כנראה המשחק המרכזי של הלילה, וקרב צמרת במזרח. דטרויט משחקת כדורסל הרבה יותר טוב מעונה שעברה, אבל גם יאניס. מפגש בין קבוצה חזקה, לאחד השחקנים הכי טובים בליגה. שידור ישיר ב5 לייב.

3:00 הווריורס בשארלוט – קרי מאוד אהב לשחק בעיר בה גדל, אבל הוא בחוץ. גם מקו בחוץ, ודריימונד גרין בספק. שון ליווינגסטון הרכז היחיד שנשאר בריא (בשני הוא היה מושעה, חוזר הלילה). אולי כספי ירכז? בצד השני יש קבוצה עם שאיפות שתרצה לנצל את הסגל החסר של הווריורס, כמו גם לתת לקליפורד להרגיש טוב עם זה שהוא לא איתם.

לפוסט זה מצורף סרטון הבלופרס של הסטארטרס. באין שאקטין, גם הבלופרס של הסטארטרס יחשב ציפור שיר.