עדכונים ומבודדים
 
 
 
 
מג'יק ג'ונסון אומר בריאיון שלא היה לו קשר לאי השיתוף של אייזיאה תומאס בדרים טים. עם זאת מג'יק אומר שלאייזיאה היו בעיות עם 4-5 שחקנים בסגל, וזו הייתה נבחרת שהייתה צריכה להיות חודשיים ביחד. לגור יחד, להתאמן יחד ולשחק יחד, והוא מבין את ההחלטה.
נזכיר שלפני מספר שנים מג'יק דווקא אמר שכן היה מעורב בהחלטה. לאחר שמג'יק הודיע שיש לו איידס אייזיאה לכאורה הפיץ עליו שמועות על היותו הומוסקסואל, מכיוון שרק הומואים נדבקים באיידס. הדבר הוביל לקרע בין שניהם ולפי הריאיון של מג'יק מהעבר זו הייתה הסיבה שתמך בהחלטה שלא לשתף את אייזיאה.
כאמור הפעם הכחיש מג'יק שהיה מעורב בהחלטה.

 

 
 
טורונטו על פי הדיווח יזמה שיחות טרייד במסגרתן קייל לאורי יעבור לפילדלפיה עם תוספות, בן סימונס יעבור לקבוצה עם בחירה גבוהה (דיווח נוסף מדבר על גולדן סטייט) וטורונטו תקבל בחירה מספיק גבוהה כדי לבחור את לאמלו בול. זה טרייד שמן הסתם במידה ויצא לפועל, יקרה כנראה במהלך הדראפט

 

 
אלכס מרטינס מנכ"ל אורלנדו מג'יק וחבר בוועדת ההיגוי של חזרה לשגרה דיבר על החזרה של הליגה. לא חידש הרבה, יותר נתן תוקף רשמי לכל הדיווחים והשמועות עד כה שהליגה מתכננת חזרה של העונה, ושפתיחת העונה הבאה ככל הנראה תידחה.

 

 
שאמס צ'רניה דיווח שהממשל האמריקאי מוכן לסייע לחזרת העונה, כחלק מהמאמצים לשיקום הכלכלה.
 
 
 
 
 
 
 
לפוסט זה מצורפת: עונה מרשימה. 74 העונות האישיות הכי מרשימות בהיסטוריה של הליגה