עדכונים ומשחקים!
 
– ויקטור אולדיפו מסכם את הסדרה מול הקאבס: "אם אין לכם כבוד לפייסרס עכשיו, אין לי כבוד אליכם"
 
– פט ריילי מסכם עונה: אומר כי הוא לא מתכוון לפרק את הקבוצה ואומר כי האתגר שלו הוא להוסיף עוד כישרון לקבוצה, כשאין שחקן שהוא בלתי ניתן להעברה ברוסטר. על חסן ווייטסייד אמר כי אם יהיה צורך הוא יתערב כדי לשפר את מערכת היחסים בין ווייטסייד לבין אריק ספולסטרה, אך הוסיף כי וויטסייד הגיע בכושר לא טוב לפלייאוף, וגם הוא היה מוציא אותו מהמשחק.
 
– הסאנס הודיעו לג'יי טריאנו כי הוא לא ברשימת המועמדים לאמן את הקבוצה בשנה הבאה.

– סטף קארי צפוי לשחק במשחק מספר 2. מטרתו? "Try not to suck"

– בראד סטיבנס אומר כי אין לו מידע נוסף על פציעתו של ג'יילן בראון, מלבד זה שבראון אמר לו כי הוא מרגיש טוב יותר היום. לבראון יש מתיחה דרגה 1 בשוק, ולדברי סטיבנס הוא יעשה אימון קליעות ונראה איך זה ילך.
 
– טיילר ג'ונסון עבר ניתוח באצבעו ויהיה בגבס לששת השבועות הקרובים
 
– ארסן איליאסובה מתכונן לסדרה מול הסלטיקס ואומר כי בבוסטון מרגישים אווירה, זאת לעומת מיאמי בה "האולם היה חצי ריק". דווין וויד מיהר להגיב בטוויטר https://twitter.com/DwyaneWade/status/991004614748065793
 
– ריקי רוביו צפוי להיעדר כ-10 ימים
 
– ווסלי מתיוז אץ רץ והרים באופן רשמי את אופצית השחקן שלו לעונה הבאה. מתיוז ירוויח בעונה הבאה 18.6 מיל' דולר
 
– יאניס על ג'בארי פארקר: "הוא לא הולך לשום מקום. אנחנו לא הולכים לדבר על ג'בארי כי הוא לא הולך לשום מקום. הוא יישאר כאן ויהיה מוכן לשנה הבאה ואנחנו נהיה נלהבים ונשחק באולם החדש שלנו ונעשה המון כיף"
 
משחק!
 
03:00 – הסיקסרס בבוסטון. אוהדי הסיקסרס מאוד נלהבים (וזה סרטון נהדר שמדגים את זה https://twitter.com/SInow/status/991003614507339777). האם הסלטיקס יכולים לעצור עוד קבוצה צעירה שדוהרת?
 
לפוסט זה מצורף – קללות. כתבה נחמדה שבו שחקנים זרים מספרים על היכולת לקלל בשפת המקור
 
https://www.nytimes.com/2018/04/30/sports/nba-referees-swearing.html