עדכונים ומשחקים!
 
– ווג' מדווח כי גראנט היל, סטיב נאש, ג'ייסון קיד, מו צ'יקס ורוד ת'ורדן (מנהל ותיק בליגה) קיבלו הודעה כי ייכנסו השנה להיכל התהילה. ההכרזה הרשמית תתבצע במהלך פיינל-פור המכללות בסוף השבוע, וייתכן שתכלול כניסות נוספות מהליגה.
 
– לברון ג'יימס נשאל למי יצביע אם הייתה לו הצבעה ל-MVP: "אני הייתי מצביע לעצמי. גוף העבודה, איך שאני עושה את זה, מה שקרה עם הקבוצה שלנו עם הפציעות ודברים כאלו.. להיות מסוגל להשאיר אותנו עדיין בצמרת, בהחלט הייתי מצביע עבורי".
 
– ג'יילן בראון על מה הוא אמר לג'יי קראודר לאחר שלשת הניצחון של בראון מול יוטה וקראודר: "שאלתי אותו אם זה [השאלה] כאב. הוא אמר שכן. אמרתי לו שזה מה שרציתי" ענה בחיוך, "רציתי שזה יעקוץ קצת". כשנשאל על מה הרגיש כשקלע את הזריקה ענה: "רק שמחתי שזה נכנס, כי לא נשאר לי שום כוח בשביל הארכה".
– דאריו שאריץ' על מי הוא לא רוצה לפגוש בפלייאוף: "אני לא רוצה לשחק נגד לברון. הוא שחקן טופ 3 או טופ 2 בהיסטוריה. כל אחד אחר מוזמן לבוא לכאן".
 
– מו הארקלס עבר ניתוח בברכו. יעבור הערכה מחדש בעוד שבועיים. צפוי להיעדר בין שבועיים לשלושה.
 
– גם מרווין באגלי ג'וניור מכריז על מועמדותו לדראפט (צפוי להיבחר בטופ 5 או בטופ 10).
 
– הסיבה למשחק הטוב של JR סמית' (19 נק', 8 מ-9 מהשדה) אמש? ראמינגטון, כלב הטיפול של אוניברסטת צפון קרוליינה שהגיע לבקר אמש באימון של הקאבס לפני המשחק. "בשבילי, הוא היה בדיוק מה שהייתי צריך. עזר לי לנקות את הראש לפני המשחק כך שיכולתי להרגיש טוב יותר". לארי דרו, הוסיף: "אנחנו נכסים לחדר, והנה JR יושב על הרצפה ומלטף את הכלב. הלכנו לזריקות לפני המשחק ואז חזרנו והוא שוב חזר ללטף את הכלב. אני באמת חושב שזה הכלב שעזר לו במשחק היום". ראמינגטון הוא כלב לברדור מיתולוגי של האוניברסיטה, שמטרתו לעזור לאתלטים להתמודד עם לחץ והחלמה מפציעות ויודע למעלה מ-100 פקודות. הנה תמונה של JR עם הכלב https://www.instagram.com/p/Bg35fGTHWcg/
 
– ה-MRI של למרקוס אולדרידג' לא חשף נזק מבני בברכו והוא בסימן שאלה למשחק היום מול הת'אנדר.
 
– לונזו בול יעבור MRI בברכו השמאלית ליתר ביטחון, אך הוא מניח שזו רק חבלה והוא יהיה בסדר.
 
– שאר פצועים: ג'ון וול ככה"נ לא ישוב לשחק היום מול הפיסטונס. ראז'ון רונדו יהיה החלטת משחק למשחק מחר מול קליבלנד, לוק ב-א-מוטה בספק למשחק היום.
 
– מחלימים: קווין דוראנט אומר כי ישוב לשחק היום, גם דריימונד גרין ככה"נ ישחק.
 
משחקים!
02:00 – הוויזארדס בדטרויט.
02:30 – הבולס במיאמי. שידור בספורט5.
03:00 – הת'אנדר בסן אנטוניו. קריטי מאוד לשני הצדדים.
05:30 – הבאקס בגולדן סטייט.
 
לפוסט זה מצורף – המצטרף הטרי להיכל מדבר על חוויות האימון שלו, על הקושי ללמוד ועל ההאשמות כי הגישה הקשה שלו הקשתה עליו להתחבר לשחקניו.
 
http://bleacherreport.com/articles/2767171-if-you-want-to-be-great-you-have-to-work-jason-kidd-counters-his-critics