עדכונים ומשחקים!
 
 
 
אטלנטה פניקס ויוטה דיברו על אפשרות לטרייד משולש שכולל בין היתר את ג'יי קראודר וג'ון קולינס יחד עם ג'ארד ואנדרבילט, לאנדרי שאמט ומאליק ביסלי. שאמס מדווח שהטרייד נפל מכיוון שיוטה ביקשה יותר מדי בחירות סיבוב ראשון.


 
לברון ג'יימס נשאל עד מתי הוא חושב שיוכל להמשיך לשחק וענה "אין לי מספר, אני יודע שכל עוד הראש שלי ירצה לשחק אני אוכל להמשיך לשחק ברמה הזו. זה תלוי בראש שלי כי הגוף שלי יהיה בסדר אם המנטאליות שלי תהיה שם." ואז לברון הוסיף:
"אני ווינר ואני רוצה לנצח. ואני רוצה לנצח ולתת לעצמי סיכוי לנצח ולשחק עבור אליפות. זו תמיד הייתה השאיפה, וזו תמיד הייתה המטרה שלימאז שנכנסתי לליגה בגיל 18. וזה דורש צעדים להגיע לשם, אבל כשאתה מגיע לשם ויודע איך להגיע לשם, לשחק כדורסל ברמה הזו רק בשביל לשחק כדורסל, זה פשוט לא בדנא שלי. זה פשוט לא בדנא שלי יותר. אז אני אראה מה יקרה בשנים הקרובות ומה המנטאליות שלי תהיה בשנים הקרובות."
 
לא רק באורלנדו דטרויט, גם במילווקי שיקגו דרוזן התעצבן על גרייסון אלן אחרי מהלך מלוכלך בו אלן נכנס בו עם המרפק והעיף אותו


 
אר ג'י בארט צפוי להחמיץ לפחות שבוע
 
 
אחד הדברים המשעשעים שתראו: אוהד ניקס מגיב לדקות האחרונות של המשחק מול דאלאס
 
בלייק גריפין ומלקולם ברוגדון בסימן שאלה
 
טייריס מקסי בסימן שאלה
 
בקליבלנד צ'די עוסמן בסימן שאלה, רובין לופז בחוץ.
 
דווין ואסל בחוץ, קלדון ג'ונסון חוזר להרכב.
 
 
הפודקאסט מהשבוע
 
פודקאסט הפנטאזי
 
משחקים:
 
02:00 שארלוט מארחת את הת'אנדר
 
02:00 אינדיאנה מארחת את הקאבס. משחק מבטיח בין הגארדים הטובים במזרח טייריס הליברטון ודונובן מיטצ'ל
 
02:30 בוסטון מארחת את הקליפרס. במפגש הקודם ביניהן הקליפרס ניצחו במה שהיה תחילת המשבר של הסלטיקס, שמקווים להיות כבר אחרי ולהחזיר לקליפרס, שמנגד יהיו באורח נדיר בהרכב מלא.
 
02:30 טורונטו מארחת את הגריזליס. הראפטורס מנסים לנצח? ללכת לפירוק? נגד ממפיס שמנסה לחזור לראשות המערב יהיה מאוד קשה. מצד שני נצחון יהיה הצהרה. שידור בספורט 5
 
03:00 סן אנטוניו מארחת את הניקס
 
03:30 דאלאס מארחת את הרוקטס
 
 
 
 
לפוסט זה מצורפת: נבואה. מי יהיו השחקנים הטובים בליגה בעוד 5 שנים?