עדכונים ומשחקים!

ה-NCAA משנים גישה, ומודיעים כי יחלו בתהליך לאפשר לסטודנטים-אתלטים להרוויח מהדמות שלהם. "אנחנו חייבים לאמץ את השינוי ולהראות יותר גמישות באיזורים הללו", נאמר בהודעה.

ג'קי מקמולן מצוינת כהרגלה בכתבה על חיבור השלישייה (דוראנט, קיירי ודיאנדרה ג'ורדן) בנטס. בין הדברים בכתבה – מציינת כי השלושה דיברו על לשחק יחדיו כבר מאז אולימפיאדת 2016, אז קיירי הציע את הרעיון. מלבד זאת, מדווחת כי אירווינג הודיע לדני איינג' כבר בשיחת סיום העונה שלו בסלטיקס כי הוא לא מתעתד לחתום בקבוצה שוב. וגם כי יש חשש בקבוצה ממצבי הרוח המשתנים של אירווינג, בהם הוא נוטה להסתגר בתוך עצמו, כשלפי דיווח מצב כזה קרה כבר במסע המשחקים של הקבוצה בסין. קווין דוראנט הגיב לדברים בכתבה ואמר: "אני מתייחס לקיירי כאמן. אתה חייב להשאיר אותו לבד, ואתה יודע מה הוא יביא לשולחן בכל יום כי אכפת לו כ"כ מהמשחק. עכשיו, זה אולי לא איך שאנשים אחרים רוצים שיהיה אכפת לו, אבל יש לו את הדרך שלו לעשות דברים ואני תומך בה ב-100 אחוז".

סטיב קר על השימוש שלו בסטף קארי, ועל הרעיון שהוא צריך לזרוק יותר: "זה לא כזה פשוט. אנחנו יכולים להפוך אותו לג'יימס הארדן ולתת לו את הכדור בכל מהלך. אבל זה מאוד קשה ואתה צריך לבנות קבוצה במיוחד בשביל זה. יוסטון שמה חמישה קלעים על המגרש כדי לאפשר להארדן את המרחב שהוא צריך. לנו אין את הסוג הזה של הסגל, ואין לנו את הספייסינג הזה. וזה גם סוג כדורסל ששוחק אותך, בטח לשחקן ששוקל 80 ק"ג כמו סטף. אז אני לא חושב שהפתרון הוא להריץ מלא חסימות עבורו".

ג'ימי באטלר יערוך היום את הבכורה במדי ההיט לאחר לידתו של ביתו הראשונה, לה קרא – באופן מתאים לקבוצתו החדשה – ריילי. דיון ווייטרס יעבור לסגל הפעיל אך לא צפוי לשחק.

שאר פציעות: אלפריד פייטון לא ישחק מחר מול המג'יק, גם דניס סמית' לא צפוי לטוס. דריק פייבורס לא התאמן עם הקבוצה והוא החלטת משחק. איוון טרנר בספק למשחק היום של ההוקס מול ההיט, ופרנק ווגל אומר כי קייל קוזמה יכול לעשות את הבכורה שלו העונה כבר במהלך שלושת המשחקים הקרובים של הקבוצה.

קוואי לנארד מנסה לעשות טריידמארק על המשפט "WHAT IT DO BABY".

משחקים!

01:30 – ההוקס במיאמי. שידור בספורט5.
03:00 – המאבריקס בדנבר.
04:30 – הגריזליס מול הלייקרס.

לפוסט זה מצורף – כתבה יפה על מותו של אביו של קוואי
https://www.nba.com/…/10/29/mark-leonard-kawhi-leonard-feat…