עדכונים ו-80 יום שהם 11 שבועות ו-3 ימים לתחילת העונה.

  • כאמור, קלינט קאפלה חתם על חוזה חדש ברוקטס, על-סך 90 מיל' ל-5 שנים. 80 מיל' מהם מובטחים, ו-10 מיל' הם תמריצים. קאפלה יקבל מיליון דולר נוספים בכל שנה בה הרוקטס יעפילו לגמר המערב, חצי מיל' אם יגיע לאחוז ריבאונד הגנתי של 30 אחוז וחצי מיליון נוספים אם יקלע ב-65 אחוז ומעלה מהעונשין. שני התמריצים הראשונים נחשבים סבירים, כיוון שנעשו בשנה שעברה (ולכן נספרים מול התקרה כרגע), האחרון לא. אין אופציות שחקן או קבוצה בחוזה.
  • בריאן ווינדהורסט מדווח בנוסף כי הרוקטס עדיין פעילים בשוק הטריידים על-מנת להשיג חיזוק הגנתי, ומוכנים לקחת כסף לטווח ארוך כדי לשלוח את החוזה של ריאן אנדרסון למקום אחר.
  • קוואי לנארד נפגש לראשונה עם מאמנו החדש, ניק נרס, שלדברי נרס, הייתה מצוינת. "אף פעם לא דיברתי איתו", אמר נרס, "אז חשבתי שאגיע, אסביר לו על ההתקפה שלנו, ואם הוא לא ירצה לדבר אשאר עם מספיק אנרגיה". להפתעתו, לנארד היה אקטיבי ופעלתן בשיחה מולו: "שאלתי אותו, יש לך שאלות? ואז הוא פשוט התחיל להפציץ אותי בשאלות. זו הייתה שיחה מאוד מהנה וחכמה שיכלנו להמשיך לנצח. ההנהלה הייתה צריכה לגרור אותנו משם כעבור 45 דקות". לנארד התעניין איך נרס ישתמש בו בהתקפה ואיפה ייתן לו את הכדור. לזה נרס ענה: "אתה יכול לעשות בערך הכל. פוסט-אפ, חדירות, פיקנרול, פין-דאונס. אתה כנראה תעשה כל זה"
  • קייל לאורי לעומתו, היה הרבה יותר מבלבל ואניגמטי על חברו לקבוצה. כשנשאל האם שוחח עם לנארד לאחר מעברו לקבוצה, ענה "המ, כנראה.. אני לא יודע".

  • ניק יאנג, מכל האנשים, מצייץ כי הוא שונא איך כולם מתלבשים לאימונים היום.. "כולם נראים כמו דוגמני אינסטגרם. פשוט תעבדו". ללו וויליאמס לא חמקה האירוניה, והוסיף לאחר מכן כי "סוואגי היה מחליף נעליים 6 פעמים לפני האימון".

https://twitter.com/TeamLou23/status/1023135427849412609

  • פט ריילי אומר כי הם לא שיווקו את חסן ווייטסייד בטריידים באוף-סיזן האחרון (למעשה, הציטוט המדויק הוא "לא שיווקו באופן נרחב"), אך יש לסנטר עוד הרבה על מה לעבוד. מלבד זאת הוא ציין כי ההיט ייפגשו עם נציגיו של ג'סטיס ווינסלו במטרה לשוחח על הארכת חוזה, ושדיון ווייטרס מתקרב לחזרה למגרשים.
  • מייק דאנטוני אומר כי במקרה הכי גרוע, הרוקטס הולכים להיות "מצוינים". "זה תפקידנו להוכיח לכולם שהם טועים. אמרו את זה גם על השילוב של פול והארדן או על הארדן כפוינט גארד". דאנטוני הוסיף שזה קשה לאבד את אריזה ובא-א-מוטה, אך ג'יימס אניס צפוי להפתיע רבים.
  • דירק נוביצקי ממשיך להיות הצייצן המצטיין של הקיץ

  • גרג אודן שב למגרשים כדי לשחק בטורניר הקיץ "The Basketball Tournament". הוא משתף פעולה עם ג'ארד סלינג'ר, וישחק במשחק הבא מול הקבוצה של ג'ימר פרדט (שמצידו אמר לאחרונה שהוא יבחן חזרה ל-NBA בתום העונה בסין). הנה שתי הנקודות הראשונות של אודן

  • חוזים קטנים – צ'ייסון רנדל חותם בוושינגטון, דמיטריוס ג'קסון חותם על חוזה דו-כיווני נוסף בסיקסרס.

ולינק מצורף – אנלטיקס! בו בודקים האם הווריורס באמת הרסו את ה-NBA, לפחות מבחינת רמות ריגושים בפלייאוף

Nylon Calculus: Did the Warriors really ruin the NBA?