עדכונים ומשחקים!

  • מרכוס סמארט אומר כי המרכיב העיקרי בקריסה שלהם במשחק מול הרפטורס אמש הוא שהם לא מאוחדים: "אם היינו ביחד, זה לא היה קורה. אנחנו מדברים ומתחברים, אבל זה משהו שאנחנו עוברים כרגע, ומשהו שנצטרך לעבוד עליו ולהבין איך יעושים את זה". קיירי אירווינג התייחס לאמירות של סמארט לאחר המשחק: "זו דעתו, ואני מכבד אותה". בראד סטיבנס טען לאחר המשחק שטורונטו פשוט שיחקו טוב, וכי הסלטיקס לוקחים עכשיו הרבה קיצורי דרך בהגנה, במקום להיות סולידיים.
  • קליבלנד לא יעשו ביי אאוט לחוזה של ג'י אר סמית' העונה. רק 3.9 מה-15.6 מליון שלו מובטחים בעונה הבאה, מה שאמור להקל עליהם להעביר אותו בקיץ.
  • הליגה ביטלה את העבירה הטכנית לדמרקוס קאזינס שניתנה לו לאחר שזרק את הנעל של ג'רמי לאמב מחוץ למגרש. למי שעדיין לא ראה, כאן –

  • שחקני הבלייזרס נתקעו אמש  כחצי שעה במעלית, במתקן אימון בבוסטון. אנס קאנטר כמובן מיהר להעלות וידאו מהמעלית. אוון טרנר התייחס לכך לאחר מכן: "אמרתי לחבר'ה שיש לי שני חטיפי גרנולה בתיק. אחד בשבילי, אחד בשביל כל השאר שיתחלקו בו"

https://twitter.com/Enes_Kanter/status/1100480548907175938

  • בראדלי ביל: "אם אוכל, אני אמות בגופיה של הוויזארדס".
  • מייק ביבי כבר לא המאמן של בי"ס שאדו מאונטיין. הוא לא פוטר, כי הוא לא עבד שם, אימן בהתנדבות, אבל ביה"ס החליט להפסיק את התנדבותו עד חקירת ההאשמות נגד ביבי (הטרדה מינית).
  • בובאן מריאנוביץ' אובחן עם חבלת עצם, וייבדק מחדש בעוד 5-7 ימים.
  • רוברט קובינגטון יתאמן עם קבוצת הג'י-ליג של מינסוטה. עדיין לא ברור אם זה יהיה אימון שכולל מגע.
  • שאר פצועים ומחלימים: דמרקוס קאזינס יחמיץ את המשחק הקרוב של הווריורס (מנוחת בק-טו-בק), מרווין וויליאמס ישחק היום.

משחקים!

02:00 – הרוקטס בשארלוט – רצף ה30+ נגמר, אבל הארדן עדיין מחזיק ברצף של 31 משחקים לפחות עם 10 זריקות לשלוש (במשחק הקודם 0 מ-10).
02:30 – הוולבס באטלנטה – ק"אט מרגיש חי מחדש, ומינסוטה כרגע עם אותו מאזן כמו הלייקרס, אם הלייקרס יכולים למה שמינסוטה לא ינסו?
02:30 – הוויזארדס בברוקלין – הנטס במקום שוושינגטון היו אמורים להיות בו. וושינגטון במקום שהנטס היו אמורים להיות בו.
02:30 – הווריורס במיאמי – במשחק הקודם וייד החליף גופיות עם קרי. עם מי הוא יחליף היום? מה לעזאזל הוא עושה עם כל הגופיות האלו?
03:00 – הבלייזרס בבוסטון – קבוצות במגמות הפוכות. בוסטון בB2B עם 3 הפסדים רצופים. פורטלנד עם 4 נצחונות רצופים.
03:00 – הבולס בממפיס – שתיהן הפתיעו במשחק הקודם. מי תחזור לסורה?
03:30 – דטרויט בסן אנטוניו – הספרס סוף סוף חוזרים הביתה. עכשיו צריך לראות אם הם מסוגלים לחזור ליכולת שלהם מלפני הרודיאו רוד טריפ.
03:30 – הפייסרס בדאלאס – אחת מהקבוצות פייבוריטית, לשניה יש את לוקה.
04:00 – הקליפרס ביוטה. שידור בספורט5 סטארס. האם הקליפרס באמת רוצים פלייאוף?
05:00 – הבאקס בסקרמנטו. הקינגס צריכים נצחונות, אבל נגד הבאקס זה לא יהיה קל.
05:30 – הפליקנס מול הלייקרס, והפעם עם אנתוני דיוויס! כנראה… בשביל איזה קבוצה הוא ישחק?

לפוסט זה מצורף – טוד ווייטהד, שצפה באופן מדקדק ב-165 אסיסטים של כל המועמדים ל-MVP בשביל כתבה מאוד מקיפה על דרך המסירה שלהם

Nylon Calculus: Charting player passing lanes