עדכונים ומשחקי חג המולד!

במשחק הראשון של הערב הסיקרס מנצחים בניו יורק 119-112. אמביד עם 35 נקודות, הארדן עם 29 ו-13 אסיסטים. ג'ורג' ניאנג הפציץ כמה שלשות ברבע הרביעי שפתחו את היתרון של פילי בדרך ל-16 נקודות אישיות. הניקס הובילו 3 רבעים אבל לא מצאו תשובה ברבע הרביעי. 35 של ראנדל לא עזרו.

ווג' מפרסם שבמידה והארדן יחליט לא להמשיך בפילדלפיה הוא ישקול חזרה ליוסטון. לפי ווג' זה משהו שעולה בשיחות במעגל הפנימי של הארדן.הארדן חתם בקיץ על חוזה של 1+1 בפילדלפיה ויכול להפוך לשחקן חופשי בקיץ.

האם זה אומר שהוא לא מרוצה בפילדלפיה? האם זה אומר שהוא לא אוהב לשחק עם ג'ואל אמביד? לא בטוח. זה נראה כאילו הארדן מתכנן את השיבה הבייתה שלו, סטייל לברון וקליבלנד ב-2014.

דאלאס חשפו הבוקר את פסל דירק נוביצקי שהוקם בדרך נוביצקי. הפסל מנציח את זריקת הרגל אחת המפורסמת של נוביצקי

ג'ה ינעל הערב את הנייקי ג'ה 1 בהופעת בכורה (של הנעל)

דווין בוקר יחזור מפציעה הלילה נגד דנבר.

דומנטס סאבוניס סבל מפציעה ביד במשחק נגד הוויזארדס (סיים אותו עם 20-15-10) וכרגע עדיין לא ברור המצב. צריך לעבור בדיקות נוספות. כשיהיו עדכונים יותר מהותיים נעדכן.

ג'ף גרין עם שבר ביד שמאל, יעדר ארבע שבועות.

סטף קרי מתקדם בשיקום שלו מפציעת הכתף ויוערך מחדש בעוד שבועיים.

משחקים!

21:45 – הלייקרס בדאלאס לברון ג'יימס בא לצפות בדונצ'יץ' ולכבד את הפסל של נוביצקי. הלייקרס בלי דייויס הם לא בדיוק קבוצת חג מולד. שידור ישיר בספורט 5 לייב (את המשחקים המוקדמים שמו בערוצי הפרימיום, את המאוחרים ב-5 רגיל).

0:00 הבאקס בבוסטון – שיחזור חצי גמר המזרח המרתק. גם הפעם כנראה שמידלטון לא ישחק (בספק למשחק). שידור בספורט 5

3:00 – הגריזליס בגולדן סטייט – שיחזור חצי גמר המערב. הווריורס בלי סטף, בלי וויגינס, וגם דריימונד בספק, זה ממש לא מה שאדם סילבר ציפה כשקבעו את המשחק הזה. ממפיס סוף סוף בהרכב מלא, ומגיעה מהמקום השני  במערב (אבל עם מאזן זהה למקום הראשון). שידור בספורט 5

5:30 הסאנס בדנבר – ניקולה יוקיץ' נגד דווין בוקר. דנבר במקום הראשון במערב, הסאנס רק 2 משחקים מאחוריהם ואחרי הריצה שלהם בעונה שעברה (בעונה הרגילה) ירצו להזכיר מה הם שווים.שידור בספורט 5.

לפוסט זה מצורף דירוג 25 השחקנים שישחקו במהלך חג המולד. 3 אירופאים בטופ 4, אתם כבר יודעים מי. מסכימים? מה הייתם משנים?

https://www.espn.com/nba/story/_/id/35293605/nba-christmas-day-ranking-top-25-players-hitting-court-espn-five-game-feast