עדכונים וממתינים
 
מארק סטיין מדווח כי הסלטיקס מסתמנים כ"מועמדים שקטים" להחתים את קמבה ווקר
 
בראדלי אומר כי הוא פתוח לרעיון של חתימה על הארכת חוזה בוויזארדס, וחוזר על הרעיון שזה יהיה נחמד לבלות את כל הקריירה בקבוצה אחת, אם כי מוסיף גם כי הוא יחכה לראות את מי הקבוצה תחתים בפרי-אייג'נסי ומי יהיה ה-GM החדש לפני שיכריע בנושא. מציין גם כי טד לאונסיס (הבעלים), טומי שפרד (ה-GM הזמני) וסקוט ברוקס (המאמן) כולם פנו אליו בנפרד ואמרו לו כי לא יועבר בטרייד.
 
גם וויזארדס – ג'ון וול אומר כי החלמתו מניתוח האכילס מתקדמת היטב, וכי הוא צפוי להתחיל לרוץ בעוד כשבועיים.
 
מסאי יוג'ירי נשאל על החתמה של וינס קרטר ברפטורס, "תנו לי להתמודד קודם כל עם השחקן החופשי מס' 1". אך הוסיף כי יש לקרטר מקום בקבוצה, וגם אמר כי ניסה להחתימו קודם לכן, אך "סקרמנטו הגיעה עם המון כסף". עוד אמר כי הוא חושב שג'ון הורסט (ממילווקי) צריך להיות מנהל השנה (נבחר היום), כשטים קונלי (מדנבר) צמוד אליו. עוד אמר כי הוא מתכוון להישאר בטורונטו, שהוא ישוחח עם פסקאל סיאקם בנוגע להארכת חוזה, וכי דמאר דרוזן הגיע לחדר ההלבשה לאחר משחק במדי הספרס ונתן לו חיבוק. וגם אמר בנוגע ליאניס: "תסלחו לי, הוא לא יווני. הוא ניגרי".
 
באותו הקשר, פרנק אייזולה טוען כי קוואי קבע פגישה עם הקליפרס ל-2 ביולי
 
אנדרה איגודלה בהתייחסות מעניינת לעובדה שקווין דוראנט שיחק עם פציעה: "שנה שעברה זה קרה גם לי, בסדרה מול הרוקטס. כולם מסתכלים עליי 'מתי אתה חוזר?' ולי היה שבר ברגל. הציגו את זה כאילו יש לי חבלה ברגל (BONE BRUISE) , אבל היה לי שבר. ואני צריך להילחם עם התקשורת, והחברים שלי לקבוצה שואלים אותי בכל יום 'מתי אתה חוזר?').
 
https://twitter.com/loganmmurdock/status/1143555238366011393
 
מרכוס סמארט אומר כי הוא הופתע מהדיווחים על עזיבתם הצפויה של אל הורפורד וקיירי אירווינג, ואומר כי יש לו רק אהבה עבורם.
 
הקאבס דחו מספר הצעות על חוזהו של JR סמית' (ביניהן ממיאמי ומילווקי). קובי אלטמן אומר כי הם יצטרכו לשקול בכבדות האם הפיצוי שיקבלו בתמורה לחוזהו של סמית' שווה את זה, כיוון שזה עלול להכניס אותם למס המותרות (כן כן, לא ייאמן).
 
ג'ון האמונד אומר כי מארקל פולץ לא צפוי לשחק בליגת הקיץ. הוא אומר כי זו לא הייתה התוכנית עבורו מלכתחילה. האמונד הוסיף אח"כ כמובן כי פולץ עובד היטב ונראה טוב, וכעת רק מחכים שירגיש מספיק בנוח להיות על המגרש. ציין שאין לו מושג מתי זה יקרה.
 
קווין פריצ'רד, נשיא הפייסרס, אומר כי הוא מקווה שויקטור אולדיפו ישוב בדצמבר או ינואר
 
ג'יני באס, בעלי הלייקרס, אומרת כי יש לה "100 אחוז ביטחון" ברוב פלינקה
 
הספורט החביב על כולם – הליגה שחררה את הצבעות התקשורת, מוזמנים לצוד את אלו שהצביעו לא כשורה (לא בקטע של להלשין אבל אמין אל-חסן לא הצביע לפול ג'ורג' ל-MVP בכלל)
 
https://pr.nba.com/voting-results-2018-19-nba-regular-season-awards/
 
לפוסט זה מצורף -הציטוטים הטובים ביותר של קיירי, שיהיו בשנה הבאה
https://fansided.com/2019/06/19/list-best-kyrie-irving-quotes-next-season/