עדכונים ומשחק מוקדם! לוקה נגד הארדן!!

הסלטיקס מודיעים כי קמבה ווקר בספק למשחק הקרוב מול סקרמנטו, עם נקע בצוואר. אם ווקר יחמיץ את המשחק, זה יקטע לו רצף של 157 משחקים רצופים בהם שיחק.

ראז'ון רונדו נקנס בלא פחות מ-35 אלף דולר, לאחר שפגע בדניס שרודר במשחק מול OKC באופן לא ספורטיבי וקילל שופט. או בקיצור – היה רונדו. רונדו מחה על כך: "הבחור שרבתי איתו [שרודר] הוא מעריץ גדול שלי. ג'וש סמית' אמר לי ששרודר נהג לצפות בהרבה וידאו שלי כשגדל. אני חושב שקיבלתי את הטכנית רק בגלל מוניטין. הוא אפילו לא יודע מה אמרתי לבחור הצעיר. כל מה שאמרתי לו זה לכבד את הזקנים ממך והמודלים שלך לחיקוי. בימינו, זה עבירה טכנית".

ווג' מדווח כי הגריזליס הבהירו לכל הקבוצות המתעניינות באנדרה איגודלה, כי הוא יעבור אך ורק בטרייד, וכי הם לא מתכניים לעשות לו עליו ביי-אאוט. איגודלה אמנם רשום טכנית כשחקן ממפיס, אך מעולם לא השתתף באימון הקבוצה.

זאק לאבין – לאחר משחק קשה לפני יומיים בו סופסל ברבע הראשון (ואמר על בוילן "קשה לסמוך על מי שלא סומך עליך") – היה מחויך הרבה יותר: "זו יכולה להיות נקודת המפנה שלו. לכל קבוצה יש כזו, זה יכול להיות צעד גדול בכיוון הנכון".

מאמנו, ג'ים בוילן, היה צריך להצדיק עוד ספסול של כוכב עולה, הפעם זה של לאורי מרקנאן, שכבר היה על הספסל החילופים אך חזר לספסל: "אני לא חושב שלאורי שיחק רע. הוא לא קלע כמו שהוא רגיל, אבל הוא לא שיחק רע. פשוט בדיוק כששמתי על שולחן החילופים קלענו שלשה, ואני פשוט לא חשבתי שלהחזיר אותו למשחק יהיה הדבר הנכון עבורנו. לאורי לא עשה שום דבר רע, זה פשוט שהחמישייה שהייתה על המגרש רצה יפה. קיבלנו בעקבות זה כמה סלים בפוסט כי שיחקנו נמוך, אבל החזרנו שלשות בצד השני".

גרג פופוביץ' נלהב מהרעיון שעלה לקיצור העונה הסדירה: "לא אכפת לי [I don't give a sh-t, כדבריו] מזה שזה ישפיע על ספרי השיאים. אולי לך אכפת. לי לא. קריירות ארוכות של השחקנים הטובים ביותר זה משהו שכולנו רוצים לראות".

ג'ימי באטלר לוקח את הדברים החיוביים מהתבוסה אמש לסיקסרס: "אני לא מרוצה שהפסדנו, אבל כך נמדדת הדמות שלך. כשצריך להתמודד מול מצוקה, איך תגיב".

כלי מצוין וחדש לכל מי שצופה במשחקים באיחור: האתר הנהדר inpredictable מסדר את כל המשחקים של הלילה שעבר לפי רמת מתח והתרגשות, עכשיו בגרסה נטולת ספוילרים. רוצים לראות משחק אבל לא בטוחים מי מהם יהיה מעניין? זה הכלי עבורכם

http://stats.inpredictable.com/nba/preCap.php

פציעות: ארון גורדון שקיווה לשחק מחר מול הפיסטונס, לא ישחק. בוגדן בוגדנוביץ' בסימן שאלה למשחק היום. דנואל האוס מהרוקטס ישוב לשחק היום, סת' קארי ישוב גם הוא. מלקולם ברוגדון ישחק מחר מול הגריזליס.

משחקים!

22:30 – המאבריקס ביוסטון. הארדן מול מי שמקבל המון השוואות אליו. הרוקטס ינסו לעצור רצף של שני הפסדים, המאבס ינסו להמשיך אחד של ארבע ניצחונות עם ניצחון מאוד משמעותי. שתיים מקבוצות ההתקפה הטובות בליגה נפגשות בשעה נוחה. מומלץ. שידור בספורט5.

01:00 – ברוקלין מול הניקס. בניקס מגדירים את זה כמשחק חובה לנצח. מול הנטס נטולי קיירי זה אולי אפשרי. אם כי עדיין פחות סביר.

01:00 – הקינגס בוושינגטון. הקינגס המתאוששים מול הקרקס של וושינגטון (בקטע טוב), שקולעים 123 נק' ל-100 פוזשנים בשבועיים האחרונים.

03:00 – הסאנס בדנבר. קרב פלייאוף.

04:00 – הפליקנס מול הקליפרס.

לפוסט זה מצורף – טום הארבסטרו המצוין על אנדרו וויגינס

https://www.nbcsports.com/philadelphia/nba-insider-tom-haberstroh/how-remodeled-wolves-are-unlocking-andrew-wiggins