עדכונים ו-59 יום שהם 8 שבועות ו-3 ימים לתחילת העונה.

סגל השחקנים של נבחרת ארה"ב לאליפות העולם הוכרז. לאחר שהוכרז כי פציעת הקרסול של קייל קוזמה תגרום לו להחמיץ את אליפות העולם, הסגל הוא כדלקמן:
האריסון בארנס, ג'יילן בראון, ג'ו האריס, ברוק לופז, קריס מידלטון, דונובן מיטשל, מייסון פלאמלי, מרכוס סמארט, ג'ייסון טייטום, קמבה ווקר ודריק ווייט. או בקיצור – סלטיקס מחוזקים.

כאמור, דוויט הווארד חוזר ללייקרס על חוזה מינימום לא מובטח. תאריך הבטחת החוזה הוא ה-7 בינואר. שאמס מדווח כי ג'ייסון קיד היה דמות משמעותית בתהליך הגיוס של הווארד, כשהשניים שוחחו ארוכות ועוזר המאמן השתכנע כי דוויט אכן מוכן לעשות את השינוי הרצוי ממנו. הסנטר נפגש לאחר מכן גם עם אנתוני דיוויס, ראז'ון רונדו וג'אוויל מגי, שרצו לדעת האם יהיה אפשר לסמוך עליו ועל האם הלך הרוח שלו יתאים לקבוצה. לאחר פגישה מלאת רגשות הוא קיבל את אישורם. יחד עם זאת, כנראה לא מספיק משכנע כדי לקבל חוזה מובטח לחלוטין

יחד עם החתמתו דווח כמובן כי הווארד הפחית כ-10 ק"ג ממשקלו, מה שגרם לשרשור הציוצים הזה, שמתעד כל פעם שהווארד טען שעשה דבר דומה (כל פתיחת עונה, כבר שלוש שנים ברציפות)

הקינגס וה-NBA הודיעו על כך שסיימו חקירה משותפת בנושא הטענות לתקיפה המינית שבוצעה ע"י לוק וולטון, וכי לדעתם אין בסיס מספק לתמוך בטענות כנגדו. ראוי לציין כי החקירה של הליגה לא כללה תשאול של המאשימה (שסירבה להתראיין), וכי התביעה האזרחית כנגדו עדיין עומדת בעינה, אז ראוי לקחת את הממצאים בערבון מוגבל משהו.

אגדת הסלטיקס בוב קוזי על דונלד טראמפ: "הוא הנשיא המופלא (extraordinary) ביותר שראיתי בתולדות חיי". לא אמירה פופולרית בחוגי ה-NBA, בלשון המעטה

לפוסט זה מצורף – ההימורים של פרשני ESPN (רוקי העונה, הזוכה באליפות, ומובילות הקונפרנס)

https://www.espn.com/nba/story/_/id/27426015/nba-preseason-predictions-our-experts-picks-2019-20