עדכונים ומשחקים!

ג'יילן ברונסון על עזיבת המאבריקס: "אין לי שום דבר רע לומר על המאבס, אבל הייתי שמח אם דברים היו קורים אחרת. היו פעמיים שחשבתי שיש הצעה קונקרטית להארכת חוזה מצידם (מקסימלית, 55 מיל' ל-4 שנים). פעם אחת לפני שהעונה שעברה התחילה, ופעם שניה באיזור דצמבר-ינואר. אבל בשני המקרים הם העדיפו לא להציע. אני לא מאשים אותם שהם החליטו לעשות החלטה עסקית, אבל זה לגמרי עליהם".

אנתוני דיוויס על מערכת היחסים שלו עם לברון: "מי שמסתכל מבחוץ לא יודע, והם גם לא אמורים לדעת איך מערכת היחסים שלנו. לי וללברון היו את הרגעים שלא ראינו עין בעין, אבל זה בעיקר אנשים מחפשים סיפור. יש לי ולו את אחת ממערכות היחסים הכי טובות בליגה, אבל אנשים לא רואים את זה, כי הם רואים רק את מה שאנחנו עושים על המגרש, לא מה שאנחנו עושים מחוצה לו ואיך אנחנו מבלים ביחד".

דניס שרודר על דיוויס השנה: "הוא הרבה יותר ווקאלי מהפעם הקודמת שהייתי פה"

גארי פייטון השני צפוי להתאמן היום, ויכול לערוך את הבכורה במדי הווריורס כבר במשחק הקרוב. נזכיר כי הווריורס טענו כי פייטון יכול להיות בחוץ בין חודשיים לשלושה בעת המחאה על הטרייד. מאז חלפו – 39 יום.

לוקה דונצ'יץ' נקנס ב-35 אלף דולר על מחווה לא נאותה כלפי השופטים במשחק מול גולדן סטייט (חיכך את אצבעותיו בצורה שרמזה על כך שהם מקבלים כסף).

טרי רוז'יר וקלי אוברה עזבו שניהם את המשחק עם פציעות. כעת, כשגם דניס סמית' ג'וניור לא משחק עקב מחלה, לקבוצה יש שבעה שחקנים בריאים. יש להם גם מקום פנוי ברוסטר ושני חוזי 2-WAY, אך הם לא השתמשו בהם עדיין.

דאנג'לו ראסל בסימן שאלה למשחק הערב מול OKC, דמאר דרוזן לא ישחק היום מול פורטלנד, דמיאן לילארד אף הוא בסימן שאלה, ויוסוף נורקיץ' בספק. טרי רוז'יר בספק למשחק היום, וקלי אוברה בסימן שאלה.

טי מוראנט, אביו של ג'ה מוראנט, עם חולצת REDEMPTION שנוצרה לכבוד חזרתו של ג'ה. לא בטוח שזה מה שהוא צריך

משחקים!

02:00 – הפייסרס בבוסטון

02:00 – הספרס בוושינגטון. שידור בספורט5

02:30 – הפיסטונס בטורונטו

03:00 – הרוקטס בממפיס

03:30 – ההורנטס מול המאבריקס

04:00 – הבאקס ביוטה

05:00 – הסיקסרס מול הווריורס

05:00 – הבולס בפורטלנד

05:00 – הסאנס בסקרמנטו. שידור בספורט5 (המשחק המעניין של הלילה!)

05:30 – אוקייסי מול הלייקרס

לפוסט זה מצורף – לא (רק) כדורסל. אחד החשבונות המרשימים בטוויטר הוא ArtButMakeItSports, אשר משווה צילומי ספורט לתמונות אומנות היסטוריות באופן מעורר השראה. הנה ראיון עם מפעיל החשבון (כולל גם דוגמאות)

https://impersonalfoul.substack.com/p/an-interview-with-the-creator-of-7bc