עדכונים ומשחקים!
 
– דיווחים בניו יורק כי מייק בודנהולזר "מאוד מעוניין" במשרת האימון של הניקס. לדברי מקורות, הניקס נמצאים במקום הראשון בסדר העדיפויות שלו, עקב האפשרות לגור בניו יורק והעובדה כי הניקס מנסים לנצח, ואם יציעו לו את המשרה הוא ייקח אותה.
 
– מארק סטיין מדווח על כך שישנם דיבורים על כך שעבודתו של טרי סטוטס בבלייזרס בסכנה. בנוסף דיווח כי המג'יק מאוד מעוניינים בסטוטס, אם יועזב מפורטלנד.
 
– ראיונות סיום עונה בבלייזרס: ניל אולשיי (GM הקבוצה) אומר כי: "הפוסט-סיזן לא יכולה הייתה להיות גרועה יותר, אבל צריך להסתכל גם על העונה הרגילה שהייתה טובה מאוד. אני מעדיף ללמוד יותר מ-82 משחקים מאשר מ-4, אבל אי אפשר להתעלם מכך שבפוסט-סיזן הודגשו כמה חולשות משמעותיות של הקבוצה שנתקן בהמשך." עוד הוסיף כי עדיין אין לו תשובות מאיפה יגיע החיזוק. סיג'יי מקולום ודמיאן לילארד התייחסו לשאלות על כך שהציוות ביניהם לא עובד, כשלילארד אומר "אני לא מסכים עם זה. אני חושב שזה עד כדי כך פשוט. אני חושב שזה הדבר הכי קל לומר, ואני לא מסכים עם זה." מקולום ענה ברוח דומה: "אנשים צריכים לכתוב על משהו, וזה יופי של נראטיב".
 
– מייק דאנטוני על כך שהרוקטס איבדו קצב: "זה למה חששתי כל הזמן הזה לתת מנוחה לשחקנים. שיחקנו טוב מאוד מאוד בחודשיים האחרונים, וזה יכול להוציאת הקבוצה מקצב. אנשים אומרים שאין לזה משמעות – יש לזה". אבל סיכם ואמר: "בכל מקרה, אנחנו איפה שאנחנו. אנחנו נהיה בסדר"
 
– סטיבן אדמס על כוכבות: "בניו זילנד אתה רואה את האנשים המפורסמים, אבל אתה לא מתייחס אליהם כמצפן מוסרי. כאן אנשים רוצים ששחקנים יפתרו להם את הבעיות. אחי, אנחנו משחקים כדורסל. זה הכל. אם אתה עוברים משהו לכלו לפסיכולוג, אל תשאלו אותנו!"
 
– האחים מוריס מפגינים אחדות כתמיד וסופגים שניהם קנסות של 15 אלף דולר. מרכוס על כך שביקר את השופטים, מארקיף על כך שדחף אחד במהלך עימות.
 
– כצפוי, אטורה מסינה יחליף את גרג פופוביץ' גם במשחק מספר 5.
 
– ההתמכרות החדשה שלכם – הג'אז עם משחק חדש ומטופש שבו אתם (רודי גובר) צריכים לחסום את השחקן ממול http://www.nba.com/jazz/gaming/srb
 
משחקים!
03:00 – הרוקטס במינסוטה (2-1 לרוקטס). הרוקטס קצת איבדו כיוון לאחרונה וישמחו להימנע מהסתבכות כבר בסיבוב הראשון. הוולבס לא הפסידו בבית בפלייאוף מאז 2004 (לא חשוב סיבות).
05:30 – הת'אנדר ביוטה (2-1 לג'אז). להיות או לחדול עבור OKC, שיעדיפו לא לא לחזור הביתה עם הגב לקיר.
 
 
לפוסט זה מצורף – למי שרוצה צלילה באמת עמוקה לפרוספקטים של הדראפט, אתר מצוין עם מדריך מצוין
 
https://94feetreport.com/the-2018-nba-draft-guide-da855d2d3f77