עדכונים ומשחקים מוקדמים!

למי שפספס – המאבריקס הפסידו להוקס אחרי סל מפוקפק שנקלע לאחר שריקה לגולטנדינג (השריקה לגולטנדינג בוטלה, הסל לא). מארק קיובן לא היה מרוצה, עם שרשור עצבני ביותר בטוויטר

אבל אם חשבתם שבזה זה נגמר, אתם טועים – בראיון אחרי המשחק קיובן המשיך לתקוף את השופטים, ובעיקר את הצוות המנהל שלהם: "הצלחתי לא לצייץ על השופטים במשך שנה וחצי, אבל זה רק נהיה גרוע יותר. זה התחיל כבר מרוני נאן, שרק מינה שופטים מאוהיו ואלי ואיפה שהחברים שלו היו. עד עכשיו אנחנו משלמים את המחיר על זה שהמינויים וההכשרה שלו היו כ"כ רעים, עד שאין לנו שופטים טובים. זה המשיך גם לדון ויידן ובוב דילייני, וככה יצאה שמתוך מיליוני שופטים שיש בעולם, לנו יש חבורה של שופטים שכולם מקורבים אחד לשני. יש אצלנו הכשרה כ"כ רעה של שופטים, אז כשהשופטים המבוגרים פורשים, מי שבא להחליף אותם לא מוכן. אתם יודעים למה הם לא מוכנים? כי יש לנו בן-אדם אחד שאחראי על כל הכשרות הג'י-ליג". קיובן סיכם: "מתוך ה-70 השופטים שיש לנו, ספרתי בערך 17 שופטים שיש להם פחות מ-5 שנות ניסיון. זה הרבה. אתה לא יכול לצפות משופטים חדשים שיהיו טובים, כי אנחנו עושים עבודה כ"כ מזעזעת בהכשרה שלהם בג'י-ליג. לא גרועה, לא בינונית. אנחנו משקיעים אפס משאבים. כל הג'ואי קרופרדים והבנט סלבטורה (שופטי עבר) – ואני כ"כ שמח שאני יכול לומר את השמות שלהם – כי הם נוראיים בעבודה שלהם".

יש אפילו עוד, בראיון המלא

https://www.dallasnews.com/sports/mavericks/2020/02/23/read-and-hear-mavericks-owner-mark-cuban-go-scorched-earth-on-the-state-of-nba-officiating/

בן סימונס לא ישחק מחר מול ההוקס, וייבדק בצורה מקיפה יותר מחר. הקבוצה לא מעדכנת יותר מזה כרגע, אך ניכר כי הם לא אופטימיים. סימונס ספג את את הפציעה כשלקח ריבאונד באימון ביום רביעי.

ג'ארן ג'קסון ג'וניור ייבדק שוב בעוד כשבועיים, לאחר שנקע את ברכו השמאלית

סטף קארי אושר לאימון עם מגע, וגם השתתף במשחק מלא באימון. קארי ייבדק שוב ב-28 בפברואר, וחזר ואמר כי הוא מתכנן לשוב ולשחק ב-1 במרץ. יחד עם זאת, הוא הוסיף כי הוא עדיין מתמודד עם כאבים בעצבים באותו איזור, וזה מה שגרם לו לחזור רק אחרי ארבעה חודשים, במקום החודשיים שדרושים בדר"כ לחזרה למגרשים מפציעה כזו.

קארל-אנתוני טאונס ייבדק רק בעוד שבועיים שוב בנוגע לשבר בפרק כף היד, אך גורמים במינסוטה אומר כי הוא רוצה "בטירוף" לשוב ולשחק השנה, יחד עם דאנג'לו ראסל ומאליק ביזלי.

עלילות זאק לאבין וג'ים בוילן – הגארד הצעיר נתפס במצלמה, לא מתלהב מבחירתו של מאמנו לקחת טיים-אאוט בפיגור 10, 30 שניות לסיום

בוילן טען לאחר מכן כי הוא לקח את פסק הזמן במטרה להריץ תרגיל שהם עבדו עליו באימון, ושלאבין לא התלונן על כך בפניו כלל. לאבין היה קצת פחות נלהב כשנשאל על כך: "זה מה שהוא עושה, בן אדם. זה מה שהוא עושה. אני לא יודע מה לומר לך. אני לא המאמן. הוא אמר לי שהוא אוהב לעבוד על דברים שאנחנו עושים באימונים ודברים כאלו. הוא המאמן, הוא יכול לקחת פסק-זמן אם הוא רוצה".

קוואי לנארד: "עכשיו זה הזמן שאנחנו צריכים לשחק טוב יותר". לו וויליאמס לעומתו לא מאוד מודאג: "הפסדנו כבר שלושה משחקים רצפים קודם לכן".

קמבה ווקר לא ישחק היום מול הלייקרס.

ביל ראסל עושה כבוד לקובי

22:30 – הסלטיקס מול הלייקרס. גם ללא קמבה זה מאוד מעניין. הסלטיקס ינסו להשלים סוויפ עונתי. שידור בספורט5.

01:00 – הפייסרס בטורונטו. הפייסרס שבים לעצמם עם שני ניצחונות רצופים, הרפטורס, שניצחו אותם פעמיים בחודש האחרון, ינסו להראות שדבר לא השתנה.

01:00 – הטימברוולבס בדנבר. משחק הנקמה של מאליק ביזלי!

02:00 – הויזארדס בשיקגו.

02:00 – הספרס באוקייסי.

03:30 – הפליקנס מול גולדן סטייט. מצד אחד זאיון, מהצד השני – החוזה לעשרה ימים של דראגן בנדר בווריורס נחתם, וצפוי לקבל לא מעט דקות כבר במשחק היום, לאחר שדריימונד גרין לא ישחק.

04:00 – הפיסטונס בפורטלנד

לפוסט זה מצורף – כתבה נפלאה של מירין פדר, עם דיוקן של ג'יג'י בראיינט

https://bleacherreport.com/articles/2877249-the-legacy-of-mambacita