עדכונים ומשחקים מוקדמים!
 
 
הלייקרס זימנו לפגישה שניה שבה תהיה גם ג'יני באס את מונטיי וויליאמס וטיירון לו.
 
דיווח לפיו הסירוב של ההורנטס לבצע טרייד על מארק גאסול גרם לקמבה ווקר לריחוק מההנהלה.
 
 
שאקיל נשאל האם חמישית כל הזמנים שלו השתנתה וענה שכן. ב-2015 נשאל מי החמישיה שלו וענה: ביל ראסל, קארל מאלון, דר' ג'יי, ג'ורדן ומג'יק. הפעם החמישיה שלו: אולאג'וואן, מאלון, בירד, ג'ורדן וקובי. הוא לא הסביר מה גרם לשינוי.
 
בן סימונס נשאל על המריבה עם דאדלי וענה: "אין לי אנרגיות לזה. זה נגמר."
 
מקורות בליגה מוסרים שבדראפט פניקס יעדיפו את ג'ה מוראנט על פני זאיון וויליאמסון.
 
ג'רי ווסט אמר שלוותר בדראפט על זאיון זה כמו לוותר על ג'ורדן.
 
סקו דומבוייה מלימוז' נרשם לדראפט.
 
סיום המשחק דניס שרודר עשה את הסימן של לילארד של "זמן לילארד." לילארד עצמו הגיב שזה אכן היה משעשע, העובדה שהוא חיכה עד לסוף המשחק כדי לעשות את זה.
 
גילברט ארינאס טוען שהוא ה"GOAT". מכיוון שהרוויח 62 מיליון בזמן ששיחק 17 משחקים בלבד.
 
דריימונד גרין ירד 10 ק"ג לקראת הפלייאוף. "אני יודע שלא הייתי בכושר."
 
 
 
משחקים:
 
22:00 הסיקסרס בברוקלין. 2-1 לפילדלפיה בסדרה. ללא אמביד פילדלפיה שיחקה במשחק השלישי הרבה יותר מהיר, מה שעזר להוציא את המיטב מבן סימונס. צריכים לסגור עניין היום כדי להמשיך הלאה. שידור בספורט 5
 
00:30 סן אנטוניו מארחת את הנאגטס. 2-1 לסן אנטוניו. סדרה צמודה ומעניינת אבל הנאגטס חייבים להתעלות על עצמם ולשחק טוב יותר בחוץ. שידור בספורט 5
 
03:00 דטרויט מארחת את הבאקס. 2-0 למילווקי.
 
05:30 יוטה מארחת את הרוקטס. 2-0 ליוסטון שינסו לתת נוקאאוט. מנגד הג'אז ינסו להראות שבבית הם מצליחים להוציא לפועל את ההגנה המפורסמת שלהם. שימו לב לאריק גורדון שקיבל משימה הגנתית את דונובן מיטצ'ל ועושה עבודה מרשימה.
 
 
 
לפוסט זה מצורף: מאמן. ברט בראון מספר על הקריירה שלו ומה שהוביל אותו לכאן בין היתר על התקופה באוסטרליה ואיך פעם בגיל 25 גנב ביצים מקן של אמו בשביל חביתה.