עדכונים ומשחקים:
 
סטף קרי יחמיץ את משחקי חג המולד והמפגש נגד קליבלנד. אולי נזמין אותו לראות את המשחק איתנו במפלט. אתם באים נכון? הווריורס הודיעו שקרי מתקדם, אבל יוערך מחדש רק בשבוע הבא, מה שאומר שהוא יחמיץ את המשחק בשני.
 
מי שאמור לחזור למשחקי חג המולד הוא ג'ואל אמביד. אמביד סובל מכאבי גב, וכנראה לא ישחק עד שני. אחרי שיחזור פילדלפיה שוב יתקצבו לו את דקות המשחק, לפחות עד אמצע ינואר.
 
התובע בטורקיה דורש 4 שנים בכלא לקאנטר, על העלבת הנשיא ארדואן.
 
אייזיה תומאס יעבור בG ליג לפני שיחזור לפעילות ב-NBA (יתן איזה משחק של 80 נקודות ויחזירו אותו).
 
מתי יגמר רצף הנצחונות של יוסטון? ג'ייקוב גולדסטין מניילון קאלקיולס בדק. המשחקים המעניינים – בוסטון ב28.12 ואם יעברו את בוסטון יפגשו את הווריורס ב4.1. במקרה, המשחק נגד הווריורס יכול להיות נצחון 22 ברציפות שזה שיא הפרנצ'ייז.
 
מישהו גנב לצ'ארלי וילנואבה את השירותים

ברצינות!
 
אם בטעות פספסתם, מג'יק ג'ונסון ואייזיה תומאס התפייסו אתמול בNBA TV באחד על אחד (וצלמים, מפיקים, במאים עורכים וכו'). השניים היו חברים טובים גם בתקופה שהתחרו אחד בשני ונפגשו בגמרים. הסכסוך החל כנראה כשמג'יק חשד שאייזיה מאחורי השמועות על הנטיות המיניות שלו, בעקבות ההודעה על האיידס. כזכור ג'ורדן שנא את אייזיה והתנגד להשתתפותו בנבחרת החלומות (אל תשאלו איזה, יש רק אחת), ובמפתיע מג'יק תמך במייקל. אז הם לא דיברו מאז ועכשיו יש התפייסות.
אגב, נושא הסכסוך הוזכר על ידי הקריינות, אף אחד מהם לא דיבר על זה, גם מג'יק שהיה זה שהתנצל שהם לא דיברו כל כך הרבה זמן.
 
דניס סמית' ישחק הערב נגד דטרויט.
 
משחקים(הבהרה – יש 12 משחקים, אנחנו לא מפרטים את כולם, מתייחסים לאלו שאנחנו חושבים שהם חשובים או משודרים).
 
ב2:00 הראפטורס מגיעים לשארלוט. שידור בספורט 5 לייב.
 
ב3:00 הג'אז מגיעים לאוקלהומה סיטי. שתי הקבוצות מתקשות. דונובן מיטשל לא ישחק, דרק פייבורס צפוי לחזור. מה נראה היום מהת'אנדר? איזה ווסטברוק נקבל? סטיבן אדאמס צפוי לשחק.
 
ב3:00 הלייקרס מגיעים ליוסטון. הקבוצה החמה בליגה צפויה להגדיל את רצף הנצחונות ל-15.
 
ב3:00 המג'יק בשיקגו. מירוטיץ' יעלה ל7 – 0 העונה?
 
ב4:00 הטימברוולבס בדנבר. יוקיץ' נגד קא"ט. יהיה מעניין.
 
ב5:00 הספרס מתארחים בפורטלנד. קוואי ופארקר לא ישחקו. האם הספרס ימשיכו לנצח? שידור ישיר בספורט 5 לייב.
 
לפוסט זה מצורף Q&A עם קווין גארנט – עכשיו גם הוא אוהד של הליגה (נניח בניגוד לקובי. לא יודע אם ראיתם, אבל במשחק נגד הווריורס הוא קם והלך בסיום 48 הדקות, ההארכה לא ממש עניינה אותו).