עדכונים ומשחקים!
 
– למי שצריך את מנת הדונצ'יץ' היומית – גמר היורוליג כעת. לוקה כבר קטף את פרס ה-MVP ואת פרס השחקן הצעיר השנה, אולי גם יוסיף אליפות אירופה?
 
– טרי רוזיר לאחר התבוסה לקאבס: "היינו צרייכם לקבל את הבעיטה הזו כדי שתחזיר אותנו למציאות ונוכל לטפל בעניינים ביום שני". בראד סטיבנס דחה את הרעיון שהעובדה שהסלטיקס שיחקו בחוץ גרם להפסד: "ב-11 השנים שלי כמאמן, דיברתי אולי חמש פעמים על ענייני בית-חוץ. ברגע שאתה מתחיל לדבר על זה, אתה מכשיר את זה כתירוץ לשני הכיוונים".
 
– ג'יי-אר סמית' נשאל "האם שלושת ימי המנוחה עזרו לקבוצה?" . וענה: "זה עזר לנו המון כי אנחנו זקנים. לנו יש פה שחקנים זקנים, ולהם יש שחקן שנולד ב-98 או 99. זה משוגע".
 
– טיירון לו על העובדה שללברון היה את אחוז ה-USG הנמוך ביותר שלו בפלייאוף במשחק אתמול: "הוספנו כמה סטים חדשים וקצת יותר תנועה. לברון לא רוצה לזוז כ"כ הרבה על המגרש, אז נתנו לג'ורג' היל ול-JR לעשות את כל התנועה בזמן שלברון סתם מחזיק בכדור", ענה בחיוך.
 
– סטיב קר על העובדה כי המספרים של דריימונד גרין ירדו בהשוואה לסדרה מול הפליקנס: "מספרים לא משנים. כל סדרה היא שונה. הפליקנס שיחקו בקצב לא הגיוני, אז המספרים של כולם נראו מעולה. למי אכפת? זה קצב נמוך יותר. טריפל דאבל זה פשוט שטויות, באמת ("BUNCH OF CRAP"). כל סדרה מציג את האתגרים שלה בנוגע לאיך לנצח, אז למי לעזאזל אכפת ממספרים וטריפל דאבל? כל החשיבה היא בכיוון של 'איך ננצח את המשחק הבא' ודריימונד הוא בהחלט מנצח מבחינתי".
 
– סטף קארי אומר כי הוא מרגיש טוב ואין צורך להאשים את הפציעה במשחקו. "אני מרגיש טוב. הפציעה זה משהו שאתה לא יכול סתם לנפנף בגלל שזה היה לפני כ"כ מעט זמן, אבל אני על המגרש ומרגיש נהדר. לא מודאג משום דבר שקשור לברך שלי"
 
– דמרקוס קאזינס אומר כי החלמתו מתקדמת "נהדר", והוא מתקדם לשלב של פיזיותרפיה שישה ימים בשבוע. "התוצאות היו טובות – אפילו לא טובות, נהדרות. לא איבדתי מסת שריר. יש המן דברים חיוביים וזה מתקדם בכיוון הנכון". קאזינס מקווה להיות כשיר כבר למחנה האימונים, ובינתיים שואב השראה מדומיניק וויליקינס, שספג גם הוא פציעה דומה https://twitter.com/boogiecousins/status/997983693435125760
 
– טריי יאנג, בחירת לוטרי עתידית, אומר כי הוא הוסיף כ-4.5 ק"ג בחמשת החודשים האחרונים.
 
– טים הארדאווי (סניור) ינכח היום במשחק של הווריורס נגד הרוקטס יחד עם חבריו לקבוצת RUM TMC (מיץ' ריצ'מונד וכריס מאלין) ויוכנס על-ידי ריצ'מונד להיכל התהילה של איזור המפרץ.
 
משחק!
 
03:00 – הרוקטס בגולדן סטייט. שתי הקבוצות חצו את שני המשחקים ביוסטון, ועכשיו הווריורס חוזרים הביתה במטרה לנצל את הביתיות. על אף הניצחון במשחק הראשון, שני המשחקים שוחקו בקצב של יוסטון (למורת רוחה של אמו של דריימונד גרין https://twitter.com/BabersGreen/status/997019916023877633) . האם הווריורס יכולים לחזור למשחק שוטף? שידור בספורט5.
 
לפוסט זה מצורף – חוזה קלדרון, על ההתמודדות עם העובדה שתויג על-ידי גוגל כבעל הון של לא פחות מ-2.2 מיליארד דולר
 
http://www.espn.com/nba/story/_/id/23466117/cleveland-cavaliers-point-guard-jose-calderon-not-billionaire-tell-teammates-that