– סיכום סופי של אירועי הקליפרס-רוקטס: טרבור אריזה וג'ראלד גרין הושעו, כמו שדווח, לשני משחקים כ"א. הליגה הכריעה כי כריס פול וג'יימס הארדן אמנם היו נוכחים באירוע אך רק ניסו להרגיע את הרוחות. החקירה עוד העלתה כי טאריק בלאק הוא זה שניגש לדלת חדר ההלבשה (ולא קלינט קאפלה, כפי שדווח קודם לכן) אך זה היה כבר אחרי ששחקני הרוקטס נכנסו לזה של הקליפרס (ולא כפעולת הסחה כפי שכולנו קיווינו) וגם כי שחקני הרוקטס לא עברו באף "מסלול סודי", אלא במקום שהיה נגיש לכולם.

– אף שחקן קליפרס לא נענש, לתדהמת אנשי הרוקטס, שציפו כי לפחות בלייק גריפין ייענש על העימות שלו עם מייק דאנטוני. כך או כך, אוסטין ריברס אומר כי הוא ואריזה כבר שוחחו והתנצלו האחד בפני השני, והיחסים חזרו לקדמותם.

– גרג פופוביץ': "אמרתי שקאווי בחוץ לזמן לא מוגדר כדי שלא אצטרך לענות על השאלות שלכם כל יום". כשנשאל האם יש חשש שקאווי לא ישוב העונה ענה: "לא, לא הסוג הזה של זמן בלתי מוגדר. אוף, צריך למצוא מונח חדש אם גם זה גורר שאלות". כך שהציפייה היא שקאווי אכן ישחק העונה. פופוביץ' טען, על כל פנים, כי לא מדובר בהחמרה של הפציעה הנוכחית, אלא רק בשמרנות שלו ושל הצוות הרפואי: "היו לו כאבים. לא מיד אחרי המשחק אלא ביום לאחר מכן. אז החלטנו שאם זה לא הולך לכיוון הנכון, אז זה כנראה הולך לכיוון השני."

– הקינגס מודיעים רשמית כי הארי ג'יילס, אשר נבחר בבחירה ה-20 השנה על-ידי הקבוצה, לא ישחק השנה. ג'יילס נבחר כבר כשהיה פצוע ועבר ניתוח בפתיחת העונה. ג'יילס אמנם מחלים כמצופה, אבל בסקרמנטו החליטו כי אין סיבה להתקדם מהר מדי.

– הנטס קיבלו חריגת שחקן פצוע על סך 6 מיל' דולר (עקב פציעתו של ג'רמי לין) והפליקנס על סך 2.4 מיל' (אלכסיס אז'ינסה). שתי הקבוצות יכולות להשתמש בחריגה כדי להוסיף עד שחקן בסכום הזה.

– ווילי קאולי-סטיין על הדאנק של דונובן מיטשל: "זה היה demoralizing. מישהו היה צריך להוריד אותו בדרך למעלה".

– דמיאן לילארד אומר כי נמאס לו מכך שהוא לא נבחר בשנתיים האחרונות למשחק האולסטאר "השנה אני חייב להיות שם". מישהו צריך לומר לו שהוא פשוט צריך לשחק כמו שהוא משחק אחרי פגרת האולסטאר.

– ג'ורדן בל נקע את רגלו במשחק האחרון של הווריורס. הוא במגף הליכה, ויעבור MRI היום. אייברי בראדלי ראה מומחה עקב פציעת המפשעה שלו, והוא "50-50" למשחק הקרוב.