עדכונים ואולסטאר סטארדיי!

קווין לאב והקאבס הגיעו להסכים ביי-אאוט. המועמדת הבכירה להחתימו היא מיאמי, אך השחקן אמר גם כי ייפגש עם הסיקסרס לפני ההחלטה.

המועמדים הסופיים להיכל התהילה כוללים מה-NBA את גרג פופוביץ', דירק נוביצקי, דווין ווייד, פאו גאסול, בקי האמון וטוני פארקר. הם צריכים לקבל עכשיו 18 קולות מתוך 24 בועידה, שמחליטה על אלו שייכנסו להיכל.

יאניס נשאל על עלות המלתחה שלו

קווין דוראנט אומר כי הוא אינו חושש מהטענות כי לסאנס כרגע אין ספסל, ומוסיף כי מי שראה את הסאנס השנה לא חשב עליהם את זה. דוראנט נשאל גם על איזה שחקן יביא לאיתו לאפוקליפסת זומבים, לכך ענה: דיאנדרה אייטון.

ג'ייסון טייטום אומר כי שוחח השנה מדי פעם עם אימה אודוקה, שהציע לו מילות עידוד. ג'יילן בראון אמר כי לא שוחח עם אודוקה מאז השעייתו, אך הוא מקווה כי ימצא משרת אימון בליגה.

בראון עצמו, אשר החמיץ את ארבעת המשחקים האחרונים של הסלטיקס בשל שבר בפנים, השתתף באימון האולסטאר ללא מסיכה. הוא אמר כי עדיין לא בטוח אם ישחק במשחק האולסטר, וכי יש לו מסיכה למצב שיצטרך.

דונובן מיטשל וג'ארן ג'קסון ג'וניור נבחרו כסגני נשיא של אגודת השחקנים (NBPA), גם גראנט וויליאמס נשאר. כהונתו של קיירי אירווינג הגיעה לקיצה

אירווינג אומר כי אין לו חרטות בנוגע לזמן שלו עם הנטס. הוא מוסיף כי היה לו תכנון לכך שיישאר בברוקלין לתקופה ארוכת טווח, אך הוא בסדר עם המסע ועם כך שהוא נגמר בדאלאס.

דמיאן לילארד אומר כי הוא "מצפה לנצח" היום בתחרות השלשות. הוא אמר גם כי ילבש את גופיית המכללה שלו (וובר סטייט) בתחרות.

לילארד הוא גם הפייבוריט לזכות (אם כי בהפרש קטן) לפי אתרי ההימורים, בתחרות ההטבעות מוביל (בהפרש גדול), מאק מקלאנג.

ניקולה יוקיץ' על החלק הגרוע ביותר בלהיות שחקן מקצועי: "לדבר עם התקשורת, ולהיות סלבריטי". מוסיף כי הוא מדבר כ"כ הרבה עם התקשורת שזה נהיה משעמם.

הבאקס ממשיכים לבחון את הנקע בפרק כף היד של יאניס, אשר נפצע בניצחון מול שיקגו. בקבוצה אופטימיים, אך לא יודעים אם ישתתף במשחק האולסטאר.

הקליפרס שיחררו את מוזס בראון. השחרור הוסכם הדדית, לאחר שבראון, שחתום על חוזה TWO WAY, הגיע למכסת המשחקים בהם יכול היה להשתתף מבלי שהקליפרס יהפכו אותו לחוזה סטנדרטי, והקליפרס העדיפו לא להחתים אותו לחוזה רגיל.

הפודקאסט מהשבוע: יואב מודעי התארח כדי לשוחח על מורשת לברון ועוד

פודקאסט: יואב מודעי על מורשת לברון, שוק הבייאאוט ומתכוננים לאולסטאר

תחרויות!
התחרויות יתחילו החל מ-03:00 בבוקר היום.

האירוע הראשון יהיה תחרות הסקילז, שיהיה בין שלוש קבוצות: קבוצת אדטקומבו (יאניס, תנאסיס, אלכס), קבוצת ג'אז (ג'ורדן קלארקסון, ווקר קסלר, קולין סקסטון) וקבוצת הרוקיז (פאולו באנקרו, ג'בארי סמית ג'וניור, ג'יידן אייבי)

לאחר מכן תחרות השלשות עם טיילר הירו, טייריס האליברטון, באדי הילד, קווין הרטר, דמיאן לילארד, לאורי מארקנן, ג'וליוס רנדל, ג'ייסון טייטום

ותחרות ההטבעות עם KJ מרטין ג'וניור, מאק מקלאנג, ג'ריקו סימס וטריי מרפי ה-3.

לפוסט זה מצורף ניק אלאם, ממציא ה-ELAM ENDING שישמש גם כסוף המשחק השנה באולסטר, בראיון https://www.espn.com/nba/story/_/id/35683146/nba-all-star-2023-thank-elam-ending-thrilling-fourth-quarter-finish-salt-lake-city