הליגה מודיעה כי דיוויד סטרן, הקומישינר לשעבר, עדיין במצב קשה, לאחר האירוע המוחי שעבר

הבלייזרס מקבלים חריגת פצוע של 2.86 מיל' דולר עקב פציעתו של רודני הוד, הוויזארדס קיבלו חריגה של 4.37 מיל' על סיג'יי מיילס

ג'יימס הארדן: "אנשים יכולים להתעלם ממה שאני עושה, או לדבר על הדברים השליליים, או על כל הדברים האחרים שהם רוצים לדבר עליהם כדי להקטין את מה שאני עושה. אבל אני אמשיך לעשות את מה שאני עושה, ונחשו מה? אני לא הולך להפסיק לעבוד על זה", הארדן הוסיף: "המהלכים שאני עושה לא קורים סתם. הם קורים כי אני עובד על זה כל יום". מייק דאנטוני התייחס לניהול העומסים של הארדן: "אנחנו תמיד משתמשים בניהול עומסים איתו, אבל במקרה שלו – הוא יכול לשאת המון.", דריל מוריי ומייק דאנטוני גם דחו את הרעיון שהארדן מתקשה בפלייאוף: "רמת ההגנה והתחרותיות משפיעה על כל שחקן", לדברי מוריי, כשדאנטוני מוסיף: "אני לא רואה שום ראייה לזה. האם היו לו משחקים של 70 נק' בפלייאוף? לא, אבל אף אחד לא עושה את זה בפלייאוף". הכתבה המלאה

ריק קרלייל מעדכן כי לוקה דונצ'יץ' מתקדם היטב בהחלמתו, וכבר לא נעזר בקביים.

ג'יילן בראון נשאל (כרגיל) על קיירי אירווינג, והסיט את האש לכיוון אחר: "קיירי מקבל הרבה מהאשמה, אבל זו לא אשמתו. זו לא אשמתו שכמה שחקנים לקחו צעד אחורה. זה על הפרונט-אופיס, ועל המאמן. הוא מקבל הרבה מהאשמה כי הוא הכוכב, אבל הרבה מזה היה צריך להיות על הפרונט-אופיס ועל צוות האימון. אבל זה כבר בעבר. קיירי במקום טוב יותר בברוקלין, איפה שהוא גדל. הוא יהיה בסדר".

טומי שפרד, GM הוויזארדס, אומר כי הקבוצה מתכוונת לשמור את דאוויס ברטאנס גם לאחר השנה הקרובה. הפורוורד מסיים את חוזהו בתום השנה, ושפרד אומר כי הוא בדיוק השחקן שהקבוצה רוצה, ונראה שגם הוא רוצה להישאר בקבוצה.

קארל-אנתוני טאונס נראה הולך עם צליעה בולטת במשך היומיים האחרונים. ריאן סונדרס על כך: "הוא קצת פצוע ("BANGED UP"), נראה איך הוא יהיה היום".

ויקטור אולדיפו אומר כי הפציעה שלו לא הגיעה משום מקום: "כבר בתחילת העונה שעברה, כשהחמצתי מספר גדול של משחקים, כבר היה איזשהו עניין עם הברך שלי. זה לא הגיע משום מקום. היו שם בעיות לפני". מאמנו, נייט מקמילן, חזר על הרעיון כי אולדיפו "רחוק מאוד" מחזרה, במענה לשאלה האם אולדיפו יישב בבק-טו-בק כשיחזור: "אנחנו רחוקים מאוד מזה, אז עדיין לא השקעתי בזה מחשבה. כשנתקרב לחזרה שלו, אז נתחיל לדבר על זה עם הרופאים והמאמנים. אנחנו לא קרובים לזה".

וינסנט פורייה מהסלטיקס שבר את הזרת במאבק על הריבאונד עם דניאל תייס באימון, וייעדר כשישה שבועות.

ה-NBPA (ארגון השחקנים בליגה) נפגשו עם מספר שחקני G-ליג, ונמצאים ב"דיונים רציניים" במטרה לאגד את שחקני ה-G ליג.

הניקס מעדכנים כי רג'י בולוק קיבל אישור להתאמן.

שמועות טריידים: שמועות על כך כי הניקס "פתוחים" לדיבור על העברה של ג'וליוס רנדל, GMים של קבוצות שונות מאמינים כי הפייסרס יחשבו על העברה של מיילס טרנר.

מארק סטיין מדווח כי הפליקנס עדיין לא מעוניינים לדבר על העברה בטרייד של JJ רדיק.

סטיבן אדמס נשאל האם פספס את זריקת העונשין האחרונה מול הבולס בכוונה

משחקים!

02:00 – הקינגס בשארלוט
02:00 – הלייקרס באינדיאנה. שידור בספורט5 לייב
02:30 – ההוקס בניו יורק
03:00 – ברוקלין בניו אורלינס
04:00 – המג'יק ביוטה
05:30 – הסאנס מול הקליפרס. דיאנדרה אייטון ישוב להרכב אחרי השעיה של 25 משחקים. טום צ'יימברס ראיין אותו

לפוסט זה מצורף – קירק גולדסברי, מצוין כתמיד, על התפתחות איזורי הקליעה במשחק