– תוצאות ה-MRI של רודי גובר, שספג פציעה בתחילת המשחק אמש לאחר שחברו לקבוצה, דריק פייבורס, נפל על ברכו, גילו כי הוא סובל מנקע ב-PCL בברך שמאל ומחבלה בשוק. הוא צפוי להחמיץ כחודש (בניגוד להערכות הראשוניות היום שקיוו לזמן החלמה קצר יותר). שמונת המשחקים הקרובים של הג'אז: הקאבס, הרוקטס, הת'אנדר, הספרס, שוב הת'אנדר, הנאגטס, הווריורס ושוב הקאבס. בהצלחה.

– מקורות בליגה מוסרים כי הבחירות של הקפטנים במשחק האולסטאר יהיו חסויות וסדר הבחירות לא ייחשף או ישודר בטלוויזיה. נזכיר כי הליגה שינתה את מבנה משחק האולסטאר כך ששני מקבלי הקולות המובילים יבחרו את קבוצתם מתוך מאגר השחקנים שנבחרו. עיתונאי הליגה כמובן כבר החלו במחאה. גם לברון ג'יימס תמך במחאה וענה בתגובה לשאלה כי: "כולנו אנשים בוגרים" והוסיף כי הוא לא חושב ששחקנים ייבחרו שחקנים בהתאם למערכת היחסים מולם "אנחנו רוצים להשיג את השחקן הכי טוב, רק רוצים לנצח במשחק האולסטאר"

– גורדון היוורד אומר כי הוא לא פוסל חזרה למגרש כבר השנה, אך זה תלוי עד כמה מהר העקב שלו יחלים. הייוורד, שסוכנו כבר פסל בעבר את הרעיון שיחזור למגרשים השנה, הסיר השבוע את מגף ההליכה והחל לעבוד על תנועה.

– למרות ההצלחה על המגרש של השניים, ניקולה מירוטיץ' אומר כי הוא עדיין לא החליף מילה עם בובי פורטיס מחוץ למגרש.

– ג'מאל קרופורד אומר כי זה "מאתגר" לשחק את מספר הדקות הנמוך שהוא משחק. לדבריו, במהלך כל השיחות שלו עם הטימברוולבס בקיץ האחרון לא היה דיבור על 17 דקות למשחק, שהוא המספר הנמוך ביותר ששיחק מאז עונת הרוקי שלו. עם זאת קרופורד ציין כי הדבר החשוב לו הוא ש"הקבוצה מתקדמת בכיוון הנכון. השאר יסתדר". אייזיה תומאס (הקטן), חברו הטוב, הביע תמיכה חד-משמעית ברצון של הגארד לשחק יותר (תמיכה או ניסיון גיוס?)

– המשך חדשות בלשות – לאחר שדיווחנו בשבוע האחרון על התקדמות ברצח שחקן ה-NBA לשעבר, לורנזן רייט, שהתרחש ב-2010, נעצרה היום אשתו לשעבר בחשד למעורבות ברצח. הכל נעשה מוזר יותר כשספורטס-אילוסטרייטד שלפו קטע מכתבה שעשו על הרצח של רייט, בו היא נשאלת על האם הייתה לה מעורבות ברצח. במקום להכחיש בכל תוקף, היא ענתה את הדבר הבא –

(למי שאין כוח להיכנס: "קודם כל אני רעיה, אח"כ אמא ואח"כ סופרת"). ביזארי.

– עוד בחדשות הביזאר (אם כי באופן שונה לחלוטין) – סטיב קר נתפס עושה ראיון טלפוני מהאמבטיה: http://www.957thegame.com/…/steve-kerr-calls-%E2%80%98-damo…

– פצועים: ארון גורדון סובל ממתיחה בירך ימין, ויהיה בחוץ במשחקים הקרובים (כשתאריך החזרה תלוי באיך יגיב לטיפול). אוטו פורטר בספק למשחק הקרוב של הוויזארדס.

לפוסט זה מצורף – שמונה הפתעות גדולות. יש לכם מה להוסיף?

https://www.si.com/…/lebron-james-rockets-rookies-donovan-m