עדכונים ואולסטאר!

אדם סילבר מעריך כי ה-NBA הפסידו "קצת פחות מ-400 מיליון דולר" עקב הבעיות עם השוק הסיני, שכללו גם הפסקה של שידורי הליגה בחלק מערוצי המדינה. עם זאת, סילבר אומר כי הוא חושב שזהו מצב זמני בלבד, וכי היחסים עם השוק יחזרו במהרה לנורמליות, כיוון שעדיין קיים עניין גבוה מאוד בקרב האוכלוסייה בסין לצפייה במשחקי NBA.

שיחת היום היא כמובן תוצאת תחרות ההטבעות. המפסיד ארון גורדון אמר כי זו תחרות ההטבעות האחרונה שלו ("זה נגמר. זה צריך להיות הטוב מארבעה דאנקים, ואני עשיתי ארבעה רצופים של 50. הייתי צריך לזכות כבר בשני גביעים"), וכי היעד הבא שלו הוא לנסות לזכות בתחרות השלשות. גורדון הוסיף כי הוא לא תכנן את הדאנק האחרון, וכי ביקש קודם משאקיל אוניל שסירב, ולאחר שהקהל צעק לו לבחור בטאקו פול, הוא בחר בו. על הדאנק עצמו אמר גורדון: "לקפוץ מעל מישהו שהוא 2.26 זה ממש לא קל, ועל זה אני מקבל 47? מה אנחנו עושים פה בכלל".

גם טאקו פול אישר כי הדאנק לא היה מתוכנן: "פחדתי על החיים שלי".

המנצח, דריק ג'ונס ג'וניור, מגן על ההחלטה ואומר כי גורדון פגע בראשו של טאקו, ולכן לא היה אמור לקבל 50 על הדאנק. הוא כן אומר שציפה שיקבל 48 על-מנת שימשיכו את התחרות. עוד אמר ג'ונס כי הוא מעריך את הניסיון של גורדון להטביע על טאקו, "אם הייתי חושב על זה בעצמי קודם, הייתי עושה את זה".

ראמונה שלבורן מדווחת על כך שהשופטים בתחרות אכן עשו הסכם לתת לגורדון ציון זהה לזה של ג'ונס, כך שהתחרות תמשיך, אך אחד השופטים "פישל" ונתן ציון אחר. כך או כך, לא הייתה כוונה להכריז על מנצחים-משותפים, אלא להכריז על מנצח אבל בהצבעת שופטים (כל שופט מצביע עבור מתמודד).

החשוד המיידי כשופט שסרח הוא כמובן דווין ווייד, שהיה גם היחידי ששינה את הצבעתו לגורדון לעומת הצבעתו לג'ונס. רוב פרז בתחקיר (מבודח, אבל תחקיר)
רד מ

וויד כשלעצמו דוחה את ההאשמות

https://twitter.com/ComplexSports/status/1228925204447088640

דוויט הווארד מספר כי תוכניתו עבור הדאנק השני הייתה לבקש מקובי בראיינט להביא לו את הגלימה, ולאחר שבראיינט יעשה זאת, הוא תכנן להציג בפניו את המספר 24 מתחת לסמליל. הוא אומר כי בראיינט הסכים לכך.

פט בוורלי בפודקאסט של ווג' על קארל-אנתוני טאונס: "אם ישימו אותך במינסוטה ויגידו לך לזרוק מלא במשחק, גם אתה תקלע 30 נק'".

טריי יאנג מסכים עם הביקורת על הופעתו בתחרות השלשות

https://twitter.com/TheTraeYoung/status/1228871228523454464

המנצח, באדי הילד: "לא עשיתי שום דבר משגרת האימונים שלי לפני התחרות, יצאתי לחגוג ביום לפני".

ניקולה יוקיץ' אימן את הנבחרת הפרא-אולימפית וזה הורס מצחוק

שחקני הליגה עונים על שאלות חשובות

ספנסר דינווידי מהנטס על הניקס: "אנחנו לעולם לא נהיה העיר של ניו יורק, אבל מבחינת להיות קבוצת כדורסל טובה יותר אנחנו כבר עקפנו. היינו שנה שעברה, כנראה נהיה גם שנה הבאה. אני יודע שאוהדי הניקס עומדים להתעצבן, אבל זה המצב." כשנשאל האם יש סיכוי שהמצב ישתנה בעונה הבאה, ענה: "אתה רוצה תשובה אמיתית? כנראה שלא. תהיה להם בחירת דראפט גבוהה, אבל אלא אם כן הם יעשו משהו משמעותי בטרייד או בפרי-אייג'נסי, מה שאני לא בטוח שיקרה כי מחזור הפרי-אייג'נסי הזה הוא לא מדהים, הם כנראה לא עומדים להיות טובים כ"כ. נראה, אני לא יכול לראות את העתיד, אבל אנחנו מקבלים חזרה את קווין דוראנט. והוא קווין דוראנט. הוא ממש טוב". כשנשאל מי השחקן שהיה אמור להיות באולסטאר אך לא נכנס, ענה בחיוך: "אני".

מרצי'ין גורטאט פורש רשמית ממשחק פעיל. גורטאט מציין בהודעת הפרישה גם כי היה מועמד לקבל חוזה מהלייקרס השנה, אך הם בחרו בדוויט הווארד על-פניו.

אולסטאר!

03:00 – טים יאניס מול טים לברון. נזכיר את החוקים החדשים – שלושת הרבעים הראשונים הם סוג של משחקונים נפרדים (התוצאה מתאפסת לאחר כל-אחד). ברבע האחרון מחברים את התוצאה של כל הרבעים הקודמים, והמטרה היא להגיע לתוצאה של הקבוצה המובילה+24.

למי שרוצה את זה בתצורת סרטון עם דוגמאות

לפוסט זה מצורף – אדי קארי, במאמר נפלא בפלייר'ס טריביון, מגולל את סיפור חייו כמו שמעולם לא קראתם

https://www.theplayerstribune.com/en-us/articles/eddy-curry-nba-the-truth-was-way-worse