עדכונים ומשחקים!

ג'יימס הארדן מתכנן לשחק היום, אלא אם כן יקרה משהו באימון לפני המשחק. כעת הוא עדיין בסימן שאלה. קיירי אירווינג לא ישחק.

הבלייזרס יראיינו את מייק דאנטוני למשרת המאמן

דמיאן לילארד ודריימונד גרין הם הראשונים שאישרו השתתפות באולימפיאדת טוקיו בנבחרת ארה"ב

מיילס טרנר מגיב לעובדה שלא נכנס לאף אחת מחמישיות ההגנה

ועדת התחרות נפגשה ביום שני בניסיון להעלות הצעות כדי להתמודד עם שחקנים שזורקים בצורות זריקה לא טבעיות במטרה לקבל עבירה, בדגש על תנועה הצידה או אחורה. המטרה היא שהועדה תביא את הצעותיה לאישור הבעלים בקיץ, ויטמיעו אותן בעונת 2021-22

קוואי לנארד על התגובות לדאנק שלו על דריק פייבורס: "אני לא רואה מה קורה באינטרנט או ברשתות חברתיות, אבל זו (איביציה זובאץ) הראה לי סרטון של ג'ואל אמביד מדבר על זה." עוד הוסיף כשנשאל על הביקורת שהייתה על הקבוצה לאחר המשחקים מול דאלאס ויוטה: "אפילו לא ידעתי שהייתה עלינו ביקורת. אני לא שם לב למה שקורה בעולם החיצון". וגם ציין: "לא אכפת לי מגמר המערב, אני מנסה לזכות באליפות"

מרכוס מוריס על האם אחיו מארקיף יגיע לעודד אותו ביוטה: "הוא לא יגיע ליוטה. אני לא מכיר אף אחד שרוצה להגיע ליוטה".

ג'ואל אמביד על החטאת הלייאפ בסוף המשחק מול ההוקס: "זו הייתה זריקה טובה, פשוט לא היה לי את היכולת לקפוץ אתמול. חשבתי שגם עשו עליי פאול, אבל בדר"כ אני יכול להטביע את זה. אתמול פשוט לא יכולתי לקפוץ, מסיבות ברורות". אמביד מתכוון לפציעה בברך שהגבילה אותו: "אני מניח שזה ידוע כבר ולא צריך להסביר. אני מנסה לעשות את כל מה שאני יכול"

משחק!

03:30 – הבאקס בברוקלין. 2-2 בסדרה, ומשחק בעל חשיבות היסטורית לרוב המשתתפים פה. האם הבאקס יצליחו לנצל את יתרונם? האם ג'יימס הארדן יצליח לעשות יותר מרגע הוויליס ריד שלו? שידור בספורט5.

לפוסט זה מצורף -עובדה או אשליה עם כתבי ESPN

https://www.espn.com/nba/story/_/id/31633166/2021-nba-playoffs-real-not-conference-semifinals