עדכונים ומשחקים מוקדמים!

– דיווח כי הקליפרס הציעו לטימברוולבס טרייד של בלייק גריפין תמורת קארל-אנתוני טאונס. הטימברוולבס כמובן חייכו בנימוס וניתקו את השיחה, כך שההצעה לא התקדמה לשום מקום, אך חייבים להוריד בפני דוק ריברס את הכובע על כך שהוא מנסה. אולי יתפוס GM אחד לא מוכן

– סנטר הוויזארדס מרצ'ין גורטאט אומר כי הוא לא חושב שקריירת ה-NBA שלו תמשיך לאחר סיום החוזה הנוכחי שלו (מסתיים ב-18/19). גורטאט, שיהיה בן 34 כשחוזהו הנוכחי יגמר, אמר "זו שאלה קשה, אבל איך שהפוליטיקות של ה-NBA נראות, אני חושש שזו תהיה השנה האחרונה שלי. אני לא אומר '100 אחוז', אני אומר 'כנראה'. איך שהליגה נראית וכל מה שהולך, זה לא נראה כאילו אני אשאר בליגה הרבה זמן". גורטאט הוסיף כי הוא ישמח לסיים את הקריירה באורלנדו, בה החל את הקריירה ל"חודשיים-שלושה, אולי חצי עונה. אני אהיה כבר זקן, אז אני לא יודע אם הם ירצו אותי, אבל זה יהיה חלום לחזור. אפילו רק להיות ברוטציה או בספסל".

– בריאן ווינדהורסט טוען כי מנהלים וסוכנים בליג חושבים כי הלייקרס "כבר לא עומדים מאחורי לוק וולטון" ודיוויד פיזדייל הוא מועמד מוביל להחליפו. עיתונאים אחרים של הקבוצה אומרים כי לא שמעו משהו כזה כך שעדיף לקחת בערבון מוגבל, אבל זו בהחלט סיטואציה לשים עליה עין.

– רודני הוד נקנס כצפוי ב-35 אלף דולר על כך שהעיף טלפון נייד של אדם מהקהל שניסה לצלמו לאחר שהוד הורחק מהמשחק מול הוויזארדס (האירוע, למי שפספס – https://twitter.com/BleacherReport/status/951271384507760641)

– ווג' מדווח כי הקאבס לא חושבים כי דיאנדרה ג'ורדן שווה את בחירת הסיבוב הראשון של ברוקלין שברשותיהם, ולא יציעו אותה תמורתו. על אף שהקאבס אכן בוחנים את האופציה להביא את ג'ורדן, הם יציעו את הבחירה רק עבור שחקן שהוא "גיים צ'יינג'ר", ודיאנדרה אינו כזה.

– גרג פופוביץ' אומר כי למרקוס אולדרידג' ביקש טרייד מהקבוצה בשיחה האישית עימו בתחילת העונה. לדברי פופוביץ', זו הפעם הראשונה ששחקן אי פעם ביקש ממנו את זה.

– הניקס השלימו את החתמתו של טריי בורק עד תום העונה. יחתכו את ראמון סשנס כדי לפנות מקום בסגל.

– זאק לאבין יערוך את הבכורה שלו היום במשחק מול הפיסטונס. הויברג הודיע כי הוא יוגבל ל-20 דקות שיחולקו על פני שלושת הרבעים הראשונים, ולא ישחק ברבע האחרון.

– הפליקנס מחתימים את מייק ג'יימס, שנחתך לאחרונה מהסאנס, על חוזה 2way.

– סטפן קארי ככה"נ ישחק במשחק היום מול הרפטורס, עומרי כספי ואנדרה איגודלה בספק.

– שאר פצועים ומחלימים: קייל לאורי בספק למשחק היום מול הווריורס, דיאנדרה ג'ורדן לא ישחק במשחק היום מול הקינגס. ג'סטיס ווינסלו צפוי לחזור לשחק במיאמי ביום ראשון.

משחקים!
21:00 – הלייקרס בדאלאס. אחת שעולה מול אחת שיורדת.
22:30 – הקינגס מול הקליפרס.
00:00 – הת'אנדר בשארלוט
02:00 – הנטס בוושינגטון. הוויזארדס ישמחו לנקום על ההשפלה במשחק הקודם
02:30 – הווריורס בטורונטו. משחק SCHEDULE ALERT של הווריורס, לאחר ששיחקו 3 משחקים ב-4 האחרונים. אם כי העובדה שסטף קארי נח וצפוי לחזור בהחלט תעזור.
03:00 – הפיסטונס בשיקגו. שידור בספורט5

לפוסט זה מצורף – סטיב קליפורד, שישוב היום לאמן לאחד היעדרות של כמעט חודשיים, מספר על איך ההרגלים שלו כמאמן גרמו לו למיגרנות בלתי-פוסקות שכמעט גרמו לו לפרוש מהמקצוע

http://www.espn.com/…/charlotte-hornets-head-coach-steve-cl…