עדכונים ומתכוננים
 
 
הבעלים של הרוקטס מכחיש שהופסקו שיחות הארכת החוזה עם דאנטוני, אמר שהציעו למאמן 5 לעונה. סוכנו של דאנטוני הסביר שאלה 5 מיליון כולל הבונוסים, ולמעשה אלה 2.5 מיליון לעונה ולכן הם סירבו.
 
הליגה קנסה את הקליפרס ב-50 אלף על טמפרינג בעקבות הערות של דוק ריברס שהשווה את קוואי לג'ורדן. (התכנית מופיעה בעדכונים של חמישי)

 
קמרון רדיש מועמד לבחירת לוטרי בדראפט הקרוב עבר ניתוח בשרירי הליבה. לטענתו זה משהו שהציק לו במהלך העונה. רדיש יהיה כשיר לפעילויות 5-6 שבועות.
 
ג'ה מוראנט שאמור להיבחר בחירה שניה לממפיס עבר ניתוח ברגל, יהיה כשיר בתוך 3-4 שבועות.
 
אר ג'יי האמפטון שכרגע מדורג טופ 5 דראפט 2020 וויתר על המכללות והלך לשחק בניו זילנד אמר שקיבל את ההשראה מדונצ'יץ', והוסיף שהוא מקווה שהחוויה תתן לו להגיע עם הגישה הנכונה יותר והמוכנה יותר לליגה. מאמנו של האמפטון בעונה הבאה על פי הדיווח אגב יהיה דן שמיר.
 
הלייקרס ומיאמי מתעניינות בכריס פול.
 
מנהלים בליגה מאמינים שהסיקסרס יתנו מקס לג'ימי באטלר.
 
קליי תומפסון על השילוב עם קרי: "מקווה שנסיים כאחד מגדולי הבק קורט בהיסטוריה. לא מסוגל לדמיין את עצמי משחק עם מישהו אחר."

 
קוואי לנארד על איך הוא מגיב לטראש טוק: "זה לא קורה כמעט."

 
עיריית מילווקי מציעה לסטרלינג בראון 400 אלף במסגרת פשרה. למי שלא מעודכן שוטרים ירו עליו עם טייזרים בעקבות חניה כפולה, וסטרלינג תבע את העיר והמשטרה.
 
קמבה ווקר אמר בריאיון ששארלוט בעדיפות ראשונה בקיץ
 
 
 
 
 
למי שפספס: פודקאסט פרק הספיישל לקראת הדראפט
 
 
 
 
לפוסט זה מצורף: וידאו סשן. פרד ואן וליט עשה עבודה הגנתית מצוינת על קרי במשחק הראשון (ב-33 פוזשנים השאיר אותו על 4 נקודות 1-6 מהשדה) להלן ניתוח וידאו של מה הוא עשה.