עדכונים ומשחקים מוקדמים! לוקה! נגד לברון!

למרכוס סמארט נמאס להישאל על קיירי: "הוא האח שלי, והוא עבד מאוד קשה, אבל בכנות – נמאס לי לדבר על קיירי. הוא כבר עם הסלטיקס, וזו סטירה לכל מי שנמצא כעת בסגל שהם צריכים להישאל שוב ושוב עליו. כל אחד מהשחקנים בסגל ממשיך לתת עבודה. אנחנו פה, אנחנו עדיין מתחרים, אבל כולם – כולל אוהדי הסלטיקס – רוצים לדבר רק על קיירי. בואו נדבר במקום זה על הבוסטון סלטיקס".

הספרס מודיעים כי למרקוס אולדרידג' לא ישחק במשחק הקרוב מול הפיסטונס בשל פציעת ירך, שהספרס מקווים שתגביל אותו לכל היותר למשחק-שנייםץ

הגריזליס מודיעים כי ג'ה מוראנט סובל מכאבים בגבו. והוא כרגע מוגדר "שבוע-לשבוע" (ייבדק בתום השבוע הקרוב). לאור העובדה שהגריזליס שומרים עליו בכפפות של משי, אל תצפו לחזרה קרובה.

קני אטקינסון אומר כי קיירי אירווינג עדיין לא עושה אימונים עם מגע. אירווינג החל להתאמן מעט, אך עדיין רחוק יחסית מחזרה.

המג'יק מודיעים כי אל-פארוק אמינו קרע את המינסקוס בברכו הימנית. באורלנדו עדיין מתלבטים האם לטפל בזה באמצעות ניתוח, דבר שישפיע על זמן ההתאוששות.

סיג'יי מיילס מהוויזארדס ייבדק על-ידי מומחה ידיים מחר, וייתכן שיאלץ לעבור ניתוח אשר ישבית אותו לשאר העונה.

בראדלי ביל בתגובה לשאלה האם יש לו מחשבות שניות בנוגע לחתימה על הארכת החוזה בוויזארדס, דבר שמנע ממנו לעבור בטרייד לקונטנדרית השנה: "אין לי מחשבות כאלו. חשבתי על זה כשחתמתי, אבל אין שום ערובה שתזכה באליפות אם תעבור קבוצה. רק קבוצה אחת זוכה בזה, בסופו של יום. הדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר".

דיון ווייטרס ריצה את עשר משחקי ההשעיה שספג מההיט ושב להתאמן עם הקבוצה, לאחר שהתנצל בפניהם על תקרית דובוני הגומי במטוס. יחד עם זאת, ווייטרס עדיין לא ישוב לשחק היום.

שאר פציעות: אייברי בראדלי בחוץ לפחות לעוד ארבעה משחקים, קייל קוזמה בסימן שאלה למשחק היום, אנתוני דיוויס ככה"נ ישחק, יונאס ולאנצ'יונאס לא ישחק היום עקב מחלה.

משחקים!

22:00 – ההיט בברוקלין. מבחן מעניין לנטס מול קבוצה מובילה במזרח, שמגיעה בשיא הכוח.

22:30 – הסלטיקס בניו יורק. הסלטיקס בשקט בשקט מידרדרים למקום ה-24 ביעילות התקפית (ולמקום הרביעי במזרח) ללא הייוורד. זה עדיין לא אמור להיות קשה מול הניקס.

22:30 – הגריזליס במינסוטה. מינסוטה יקוו לא לפשל מול הגריזליס ללא מוראנט, טיוס ג'ונס שיפתח במקומו יקווה למשחק נקמה.

23:00 – המאבריקס מול הלייקרס. לוקה. לברון. תראו את זה. שידור בספורט5 סטארס.

00:00 – הספרס בדטרויט. שתי קבוצות עם עונות מסויטות. הפיסטונס עם 2 ניצחונות ב-10 המשחקים האחרונים ושלושה הפסדים לשארלוט העונה ועדיין רחוקים רק משחק וחצי מהמקום השמיני, הספרס במצב דומה. יש פה באג בליגה. שידור בספורט5.

00:00 – הת'אנדר בניו אורלינס.

01:00 – הווריורס באורלנדו.

01:00 – הג'אז בטורונטו. מאוד מעניין.

05:30 – הוויזארדס מול הקליפרס

לפוסט זה מצורף – סקירת הלו"ז של חודש דצמבר, שכולל בתוכו אתגר משמעותי מאוד לחבר'ה שבתמונה

https://www.nba.com/december-schedule-analysis-all-30-nba-teams?collection=writer/archive/john-schuhmann