דריק רוז מוציא אוטוביוגרפיה חדשה, ופרסם פרק מתוכה בניו-יורק פוסט, והו בוי, הוא שופך שם לא מעט פרטים על התקופה שלו בניקס. ביניהם הוא טוען כי כבר בהתחלה הוא ידע שהם יהיו ח*א בכדורסל. רוז מבקר את השימוש של ג'קסון בהתקפת המשולש, שלא התאימה לסגל, ובפרט לכישוריו של רוז וכרמלו אנתוני. על אף שהורנסק רצה לשחק משחק יותר קצבי שמתאים לכישוריהם, לאורך העונה ההתערבות של ג'קסון הלכה וגדלה, כך שהורנסק אימץ יותר את גישתו של ג'קסון, מחשש לעבודתו. בנוסף רוז גם מלא ביקורת על התנהלות הפרונט-אופיס מולו, שלא שוחחו עימו לאחר העונה. רוז גם מפרט על התקופה בינואר 2017, בה עזב את הניקס למספר משחקים ללא הסבר. בספר הוא מפרט כי שב לבית הוריו לאחר שכבר לא הרגיש רצון לשחק כדורסל. הפרק המלא

לפי מייק סקוט, הליגה ונייק החליטו לאסור על מגני זיעה סטייל קראטה-קיד שהפכו פופולריים בשנה האחרונה (בזכות סקוט, ג'רו הולידיי, ווסלי מתיוז ועוד רבים), בתואנה כי הם לא נראים מקצועיים.

ובנושאים קצת.. המ.. אחרים שקשורים למייק סקוט – שמועות כי סקוט היה מעורב בקטטה היום, לאחר שהגיע למשחק ה-NFL של הפילדלפיה איגלס בחולצה של הוושינגטון רדסקינס. תיעוד שנמחק של סרטון סנאפצ'ט של מה שנראה כמו סקוט.

 

חדשות עיתונות – שמועות כי חוזהו של זאק לואו מגיע לסיום ב-ESPN, וכי ישנה "הצעה משמעותית" מהאתלטיק לשכור את שירותיו.

אחותו של קוואי לנארד, קימשה וויליאמס, מואשמת בשוד שהפך לרצח. לפי האישום, וויליאמס שברה את גולגלותה של אישה בת 84, וגנבה את תיקה.

למי שפספס (כי אתם לא עוקבים אחרינו בטוויטר) – טאס מלאס, מנחה-שותף של התוכנית "The Starters", מבקר בישראל. (לכל התוהים לסיבה – אשתו של מלאס ישראלית)

 

אליפות העולם –
לאחר שהוכתרה כבר כנבחרת הטובה בטורניר, סרביה מפסידה לספרד, 81-69. ניקולה יוקיץ' הורחק בסמוך לפתיחת המחצית השניה לאחר שצעק על השופטים. ריקי רוביו עם 19 נק' לספרד, בוגדנוביץ' עם 26 נק' ו-10 ריב' לסרביה. נבחרת ספרד תפגוש את פולין בחצי הגמר.
ארגנטינה לאחר ניצחון 91-65 על פולין נותרה בלתי מנוצחת, ותפגוש את נבחרת סרביה ברבע הגמר.
איטליה מנצחת לאחר מותחן והארכה, 94-89 את פורטו ריקו. מרקו בלינלי חוזר לעצמו עם 27 נק', גלינארי עם 22. רנלדו בלקמן קשישא הוביל את הפורטו-ריקנים עם 14.

עוד אליפות העולם – פיב"א הודתה כי חלה שגיאה בסיום המשחק של ליטא-צרפת, לאחר שרודי גובר הוציא את קליעת העונשין של יונאס ולנצ'יונאס מהטבעת, מה שאמור היה להישרק כגולטנדינג. לדברי פיב"א, השופטים במשחק לא ישפטו עוד משחקים במהלך האליפות.

את מאמן הליטאים, שנבחרתו הודחה בעקבות ההפסד, ההתנצלות לא הרשימה. בכלל.

 

https://twitter.com/BasketNews_lt/status/1170354912653381632

 

 

לפוסט זה מצורף – מופע המחצית שהפך כבר לאגדה. הסיפור האמיתי מאחורי רד פנדה

https://www.si.com/nba/2019/08/28/red-panda-rong-niu-nba-halftime-china-76ers-warriors