עדכונים ונחים
 
ברוקטס טוענים שהקבוצה החלה מחדש מו"מ להארכת חוזה עם עם המאמן מייק דאנטוני, וטוענים כי הם קרובים לחתימה. סוכנו של דאנטוני, וורן לה-גארי, לעומת זאת, דוחה את זה על הסף: "הם נתנו הצעה טובה יותר, והפכו את השנה האחרונה למובטחת לחלוטין, אבל 5 מיל' לשנה זה עדיין לא השוק של מייק, אז אנחנו לא מכירים בזה כהצעה שאנחנו עומדים לקבל. מייק הוא לא הבן אדם שאוהב להיכנס לכסאח עם אנשים, אז הם שאלו אותו 'מה אתה חושב?', אז הוא אמר 'נראה לי בסדר אבל דברו עם וורן'. הם לא דיברו איתי מאז. אז לא, זה לא מתקדם"
 
קווין דוראנט ערך אימון קל עם צוות האימון. הווריורס כמובן לא מספקים מידע, אך גם בריאן ווינדהורסט וגם ג'יילן רוז מדווחים כי האימון היה "ממש לא טוב", וכי יש ספקות אם דוראנט יכול יהיה לשחק בסדרה הזו, גם אם הווריורס יצליחו למשוך אותה.
 
ג'ון הורסט, GM הבאקס, חתם על הארכת חוזה לשלוש שנים.
 
ראז'ון רונדו בראיון כן ומעניין (לינק בהמשך), מדבר גם על סיטואציית שמועות הטרייד על אנתוני דיוויס: "עליי זה לא השפיע, אני בשמועות טרייד כבר שמונה שנים רצוף, אבל היו אפילו וטרנים שזה השפיע עליהם. אני ועוד אחד [שלא אומר את שמו] ישבנו על הספסל במשחק, והוא התחיל לקלל ולומד דברים על הסיטואציה במהלך המשחק. אני הייתי כזה 'תצא מזה, אנחנו נעבור את זה', אבל זה היה די משוגע לראות אפילו את הוטרנים משתגעים מזה.". מלבד זה רונדו מציין שהעונה בלייקרס לא הייתה כאוטית כמו שנשמע מהתקשורת, אולי למעט התפטרותו של מג'יק ג'ונסון במהלכה.
 
דריימונד גרין: "היינו כבר בצד השני של 3-1, למה שאנחנו לא נוכל לעשות היסטוריה בעצמנו?"
 
פרד ואן-וליט על מה עשה את השינוי במחצית השנייה אצל הרפטורס: "קוואי לנארד הגיע וקלע שתי זריקות F– YOU בתחילת המחצית. אין הגנה עבור זה ואין סכמה כדי לעצור את זה".
 
קוואי לנארד על מה החשיבות של זכייה בטבעת אליפות עבור קנדה: "אני חושב שאתם צריכים לשאול מישהו פה ברחוב או מישהו שחי בקנדה כמה זמן…".
 
עוד קבוצה שמסתכלת בעניין על תוצאת הגמר היא הלוס אנג'לס קליפרס, כשמקורות אומרים לג'ו ורדון מהאתלטיק, שהקבוצה עדיין בטוחה שקוואי יענה לטלפון ב-30 ביוני, אך לא יודעים מה יהיה האפקט של הגמר על השחקן, ומתכוננים גם לסנריו שלנארד לא יגיע לקבוצה (מקווה שהם לא התחילו עם ההכנות רק עכשיו).
 
הליגה הזמינה תשעה שחקנים לחדר הירוק (שחקנים שינכחו בדראפט, שהליגה צופה שייבחרו בבחירות הראשונות): ציון וויליאמסון, ג'ה מורנט, RJ בארט, דאריוס גארלנד, דאנדרה האנטר, ג'ראט קולבר, קובי ווייט, קאם ראדיש וג'קסון הייז. עוד 11 שחקנים צפויים לקבל הזמנות.
 
לפוסט זה מצורף – ראז'ון רונדו, מדבר כהרגלו על הכל
 
https://bleacherreport.com/articles/2839902-rajon-rondo-unplugged