עדכונים ומשחקים (שווים) ומוקדמים!

סיכום מצב בברוקלין – כזכור, קני אטקינסון והקבוצה נפרדו אמש ב"החלטה משותפת", כאשר ז'אק וון עוזר המאמן יחליפו. וינסנט גודוויל מיאהו טוען כי ההחלטה אכן הייתה מאוד משותפת, כיוון שאטקינסון הרגיש שקולו פחות נשמע בחדר ההלבשה, ולא רצה לאמן את שני הכוכבים החדשים. גודוויל טוען גם כי אירווינג רוצה כי טיירון לו יהיה המאמן החדש בקבוצה, דבר אשר מקורות הקרובים לאירווינג דוחים. בנוסף לכך, דיווחים מעט סותרים בנוגע להתייעצות עם שחקני הקבוצה קודם לכן, לאחר שדיווחים טוענים כי השחקנים בקבוצה הופתעו מהמהלך, וגם שון מרקס עצמו אומר כי לא נועצו בשחקנים קודם לכן וייחס את הסיבה ל"דברים שקורים בחדר ההלבשה", אך סטיבן בונדי מדווח כי ג'ו צאי, הבעלים, התייעץ עם שחקנים (כנראה ספציפיים) לפני שביצע את המהלך.

המהלך הראשון של ז'אק וון כמאמן גם יכול להעיד על המניעים להחלטה – וון מודיע כי דיאנדרה ג'ורדן יפתח במקומו של ג'ארט אלן. האם זו החלטה מקצועית נטו? אולי.

אבל קודם כל כדאי שיהיה ליגה – הליגה מודיעה לקבוצות כי עד ה-10 במרץ לכל הקבוצות צריך להיות הנחיות מול וירוס הקורונה, כולל תיאומים עם רופאים מומחים לויורס, מקום לביצוע בדיקות וצמצום צוות הקבוצה והאולם. זה מצטרף להנחיות קודמות בנוגע לצמצום מגע של השחקנים עם הקהל, ומניעת גישה לחדר ההלבשה עבור עיתונאים.

שאמס מדווח כי הפייסרס במגעים מתקדמים עם לאנס סטיבנסון. הקבוצה דחתה את הרעיון קודם מכל וכל, אך ייתכן שפציעתו האחרונה של מלקולם ברוגדון, שמוגדר כ"שבוע-לשבוע" גרמה לשינוי דעה.

קארל-אנתוני טאונס ייבדק מחדש בעוד כשבועיים.

קוון לוני יחמיץ לפחות שלושה שבועות

טרי סטוטס על הפסד הבלייזרס אמש: "לומר שאנחנו מאוכזבים זה אנדרסטייטמנט. לא שיחקנו כמו קבוצה נואשת, כמו קבוצה שרוצה להגיע לפלייאוף. זה קשה מספיק לנצח בליגה, בטח כשאתה לא מתחרה כמו הקבוצה שמולך".

מייק מאלון על הפסד הנאגטס לקליבלנד: "אנחנו צריכים להבין מי אנחנו, ומה אנחנו עומדים להיות. זו החלטה שאנחנו חייבים לעשות, כי אנחנו לא משחקים טוב כמו שאנחנו יכולים, וזה קצת מפחיד להיות במצב כזה בשלב כזה של העונה". הנאגטס במאזן 4-4 ב-8 האחרונים, לאחר הפסדים לאטלנטה וקליבלנד.

סטף קארי החמיץ את המשחק מול הסיקסרס אמש עקב שפעת, אך הווריורס מוציאים הודעה מיוחדת ומבהירים כי מדובר בשפעת רגילה, ולא בוירוס הקורונה.

שאר פצועים: נייג'ל אלכסנדר ווקר בחוץ לתקופת זמן לא מוגדרת עקב שבר בפרק כף היד, ג'ים בוילן אומר כי יש סיכוי כי צ'נדלר האצ'יסון בחוץ לשאר העונה, מייקל קיד-גילכריסט לא ישחק מול הפייסרס היום, אריק גורדון לא ישחק מול המג'יק, לוני ווקר לא ישחק היום, ויצטרף ללמרקוס אולדרידג', מרקו בלינלי ויאקב פלטל.

משחקים!

21:00 – הבולס בברוקליןם

21:30 – הלייקרס מול הקליפרס! שידור בספורט5.

21:30 – הפליקנס במינסוטה

00:00 – הת'אנדר בבוסטון. מעניין

00:00 – הבאקס בפיניקס. יאניס עדיין בספק.

01:00 – ההיט בוושינגטון

01:00 – הפייסרס בדאלאס.

01:00 – המג'יק ביוסטון

01:30 – הספרס בקליבלנד

01:30 – הפיסטונס בניו יורק

03:00 – הרפטורס בסקרמנטו

לפוסט זה מצורף – בריאן ווינדהורסט מתכונן לקליפרס-לייקרס

https://www.espn.com/nba/story/_/id/28846739/hard-ignore-importance-lakers-clippers-iii