עדכונים ומשחק מס' 3!

– הנהלת הסיקסרס נפגשה למספר שעות אמש בנושא עתידו של בריאן קולאנג'לו, וצפויים להגיע להחלטה כבר היום. קולאנג'לו ואשתו נחקרו מספר שעות ע"י חוקרים פרטיים, כשחשבון הטוויטר מיוחס כעת לאשתו וקולאנג'לו טוען כי לא היה לו ידע על על פעילותה.

– לברון ג'יימס משחזר מה עבר לו בראש בזמן שישב על הספסל בסוף הזמן הרגיל של משחק מס' 1: "בעיקר חשבתי על השניות האחרונות ועל כמה מה שקרה.. JR מכדרר החוצה, ג'ורג' היל מחטיא את הזריקה. גם ראיתי את דריימונד גרין נכנס לפני הזמן לנתיב (לאחר העונשין, דבר שהוגדר אח"כ כעבירה בדו"ח השיפוט)." לברון הוסיף גם כי עיקר התסכול היה על כך שהוא לא קיבל את הטיים-אאוט: "ביקשתי טיים-אאוט אבל לא קיבלתי, ולא הייתי בטוח אם יש לנו כי הייתי בשוק מכל מה שקרה. אז חשבתי שאולי זה ברכה, כי לא היה לנו ולא רציתי תקרית WEBB-C. אז הדבר הראשון ששאלתי כשהגעתי לספסל זה אם היה לנו טיים-אאוט, ואני מניח שמשם כבר ראיתם מה קרה". טיירון לו מצידו אמר כי "כולם ידעו שיש לנו עוד טיים-אאוט. לא הייתה בעיה בתקשורת. היה לנו עוד טיים-אאוט שלא השתמשנו בו לפני המהלך האחרון כדי שלא תהיה להם הזדמנות להוציא את סטף קארי מהמשחק".

– דווין קייסי מסתמן כמועמד המוביל לאימון הפיסטונס, לאחר שהמועמד המוביל השני, מאמן מישיגן ג'ון ביילין, הודיע כי ישוב למכללות, וכרגע נראה כי אם קייסי יחפוץ במשרה היא תהיה שלו. הפיסטונס עדיין ממשיכים לראיין, כששחקן העבר ופרשן ההווה, קני סמית', צפוי להתראיין בקרוב אצל הבעלים, טום גורס, ו"מעורר עניין רב".

– בגזרת קבוצתו לשעבר, TSN מדווחים כי ניק נורס הוא המועמד המוביל לאימון הרפטורס. נורס הוא עוזר המאמן בקבוצה ב-5 השנים האחרונות ומוערך מאוד ברחבי הליגה. יחד עם זאת, שאר המועמדים – אטורה מסינה, אימה אודוקה ושארונס יאסיקבצ'יוס – עדיין נשקלים.

– סטיב קר אומר כי יש "סיכוי טוב" שאנדרה איגודלה ישחק במשחק מספר 3. "הוא התאמן אתמול ונראה טוב. הוא יעשה חימום היום ויהיה החלטת משחק", לדבריו

– איגוד השופטים מצטרף לשיחה – יעשו לייב-טוויט היום במהלך המשחק ויגיבו להחלטות בזמן אמת תחת ההאשטאג #RefWatchParty. מהלך אמיץ עם המון סיכוי להתפוצץ בפנים. כבוד על התעוזה

– ווג' מדווח כי הפליקנס מעוניינים להשיב את דמרקוס קאזינס על חוזה קצר-טווח ולא על המקס.

– ווג' מדווח גם כי הספרס לא בוחנים הצעות עבור קאווי לנארד.

– טראוויס שלנק, GM ההוקס, אומר כי הם צמצמו ל-"3 או 4 שחקנים" שהם חושבים לקחת בבחירה השלישית.

– MEAN TWEETS! כוכבי NBA מקריאים ציוצים מעליבים על עצמם

משחק!
04:00 – גולדן סטייט בקליבלנד. אנחנו פסע מנקודת האל-חזור של ה-3-0. האם הקאבס יכולים לעשות היום את השינוי המיוחל? כולם מצפים (כולל הווריורס עצמם, שמכינים עצמם לפי דיווחים לטראפים ובליצים של הקאבס) לשינוי סכמה הגנתית. האם זה יקרה והאם זה יספיק? שידור בספורט5.

לפוסט זה מצורף – קווין פלטון מדרג את 50 ההופעות הטובות יותר בפוסט-סיזן (לאורך פוסט-סיזן שלם, לא משחק)

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23651740/ranking-50-greatest-individual-postseasons-modern-nba-history