עדכונים ו-18 יום שהם שבועיים ו-4 ימים לתחילת העונה!

בן סימונס אומר כי הוא בריא לחלוטין, גם קלינט קאפלה אומר דבר דומה

מאליק מונק הוא בין השחקנים שאובחנו כחיוביים לקורונה

הליגה לא תערוך לשחקנים בדיקות מרחואנה אקראיות, גם השנה. הליגה לא ערכה בדיקות כאלו בבועה, ותמשיך גם עכשיו, הפעם בתואנה כי הם לא רוצים להפגיש את השחקנים עם יותר מדי אנשים.

לויד פירס על האם הבאתו של בוגדן בוגדנוביץ' תגרום לטריי יאנג לשחק יותר אוף בול: "אני לא חושב ככה, כי הוא לא שחקן כזה. הוא לא כמו סטף קארי, שטוב יותר בלרוץ בין חסימות מאשר בפיקנרול. טריי הוא שחקן פיקנרול שגם יכול לקלוע. אי אפשר פשוט לומר לשחק שהוא צריך להתחיל לרוץ בין חסימות, אם זה לא המשחק שלו. הוא כן יחסום יותר"

מרכוס מוריס על הנאגטס: "זה כאב שהיינו ביתרון 3-1. זה לא שהפסדנו, זה איך שהפסדנו. בסופו של יום, הם לא היו הקבוצה הטובה יותר, וידענו את זה"

ניקולה יוקיץ', באותו הקשר: "אפילו עכשיו מדברים על איך שהקליפרס הפסידו, ולא איך שאנחנו ניצחנו. רק בגלל שמישהו לא נותן לנו כבוד, לא אומר שאנחנו צריכים להקשיב לדעה שלו. אנחנו יודעים עד כמה אנחנו טובים" (מיד לאחר מכן שיבח את עצמו, ואמר "זו הייתה תשובה טובה").

מו במבה מהמג'יק אומר, בהמשך לאמירתו של מאמנו סטיב קליפורד שהוא עדיין "רחוק מאוד" מחזרה, כי הוא עובד קשה במטרה לחזור לכושר. יחד עם זאת, במבה אומר כי הוא לא סובל מתסמינים ארוכי טווח של הקורונה ("LONG COVID"), אלא פשוט צריך עדיין לחזור לכושר.

סקוט ברוקס מספר כי שאל את ראסל ווסטברוק למה הוא משחק כ"כ כועס, ונענה: "אני לא אוהב 58 מהרכזים בליגה"

ראסל ווסטברוק ילבש גופיה מס' 4 בוויזארדס. ווסטברוק קיבל את אישורו של גילברט ארינאס (המספר 0 המקורי של הוויזארדס), אך העדיף לחזור למספרו מהתיכון.

הליגה מכוונת לטרייד דדליין ב-25 במרץ, הסגל הפעיל של הקבוצות יגדל מ-13 ל-15

פסקאל סיאקם לא היה מרוצה מהכתב שאמר כי הרפטורס זכו באליפות לפני שנתיים "במפתיע". עוד ציין כי הוא עבד עם מאמן אישי, תזונאי וטבח אישי במטרה "להתמקד בעצמו, לקראת העונה הבאה, לאחר שאכזב את עצמו עם משחקו בבועה, הן מנטלית והן פיזית.

ג'ארן ג'קסון וג'סטיס ווינסלו עדיין מחלימים ולא יפתחו את העונה

לפוסט זה מצורף, לברון ג'יימס

LeBron James Might Be The Best Point Guard Ever